Horror na plaży w kurorcie! 15-latka zgwałcona w biały dzień! Wokół był tłum ludzi!

i

Autor: Shutterstock Horror na plaży w kurorcie! 15-latka zgwałcona w biały dzień! Wokół był tłum ludzi!

Oskarżonym 19-latek

Horror na plaży w kurorcie! 15-latka zgwałcona w biały dzień! Wokół był tłum ludzi!

2023-06-20 9:41

W znanym brytyjskim kurorcie Bournemouth doszło do potwornego gwałtu na 15-latce. Dziewczynka bawiła się ze znajomymi, gdy w pewnym momencie została wciągnięta do wody przez ciemnoskórego nastolatka. Pomimo tłumu ludzi będących na plaży, doszło do dramatu. Choć napastnik zbiegł z miejsca zdarzenia, szybko rozpoczęto zmasowane poszukiwania i ujęto podejrzanego. Przed tamtejszym sądem rozpoczęła się rozprawa oskarżonego o ten haniebny czyn.

15-letnia pokrzywdzona została zaatakowana na zatłoczonej plaży niedaleko oceanarium około godz. 15:30 w niedzielę, 18 lipca 2021 roku. Ofiara bawiła się z przyjaciółmi na plaży. Ich piłka wylądowała przed młodym mężczyzną, który ją odrzucił, po czym zaczął rozmawiać z 15-latką. Następnie siłą wciągnął dziewczynę do morza i tam brutalnie zgwałcił. - Trwa śledztwo. Ofiara uzyskała z naszej strony wsparcie - mówił wówczas detektyw Wayne Seymour. Dodał, że w dniu zdarzenia plaża była bardzo zatłoczona, dlatego apeluje do każdego, kto był w okolicy i mógł być świadkiem tego zdarzenie, aby zgłosił się na policję.

Zobacz: Samolot wystartował z Polski. Nagle zmienił kurs i spadł do morza Bałtyckiego! Pasażerowie nie żyją

Ostatecznie policja po przeprowadzeniu szczegółowego dochodzenia zatrzymała 19-letniego Gabriela Marinoaice. W piątek 19-latek zasiadł na ławie oskarżonych na pierwszym, wstępnym posiedzeniu przed sądem w Poole. Postawiono mu cztery zarzuty napaści na tle seksualnym i gwałt. - Siedział obok swojego prawnika, ubrany w czarną koszulkę Nike. Podczas pięciominutowego przesłuchania odzywał się tylko po to, by potwierdzić swoje nazwisko, adres i datę urodzenia - relacjonował dziennik "Daily Mail". Jak podają brytyjskie media, wiadomo już, że 19-latek nie przyzna się do żadnego z zarzucanych mu czynów. Kolejna rozprawa odbędzie się 20 lipca.

Sonda
Czy kara za gwałt powinna być wyższa?
Oskarżony o gwałt i zabójstwo sprzed 21 lat Mariusz P. (43 l.) stanął przed sądem w Białymstoku
Listen on Spreaker.