Horror w walentynki. W parku znaleźli głowę kobiety. Wcześniej worki z mięsem i kośćmi

i

Autor: shutterstock

To ulubiony park zakochanych

Horror w walentynki. W parku znaleźli głowę kobiety. Wcześniej "worki z mięsem i kośćmi"

2023-02-14 21:52

Makabryczne odkrycie w jednym z najchętniej uczęszczanych parków w Paryżu. We wtorek, 14 lutego, znaleziono tam odciętą głowę kobiety i kilka worków zawierających "mięso i kości". Pierwszą torbę odkryto w poniedziałek. "Była schowana pod stertą liści, a w środku znajdował się fragment ciała od klatki piersiowej do kolan" - podają śledczy. Park to uwielbiane miejsce spotkań zakochanych.

Jak podają francuskie media, makabrycznych odkryć dokonano w zalesionej części Buttes-Chaumont, niezwykle popularnego miejsca wśród zakochanych, rodzin, a także biegaczy. Znajdujący się w 19. dzielnicy Paryża park jest znany także jako miejsce kręcenia francuskich filmów kryminalnych. Tym razem jednak to nie był film. We wtorek (14 lutego) znaleziono tam odciętą głowę kobiety, a także dwa worki, zawierające fragmenty ciała i kości należących - według "Le Parisien" -  do Europejki lub mieszkanki Afryki Północnej. "Miała na sobie dżinsy w kwieciste wzory".

Makabryczne odkrycie w paryskim parku. Odcięta głowa, worki ze szczątkami

Koszmarne znaleziska są efektem poszukiwań prowadzonych tam od poniedziałkowego popołudnia. Wówczas znaleziono w parku pierwszą torbę ze szczątkami. "Była ukryta pod stertą liści, a w środku znajdował się fragment ciała wycięty od klatki piersiowej do kolan" - podaje "Daily Mail". Francuskie media natomiast donoszą, że zwłoki nie były w stanie rozkładu, co świadczy o tym, że kobieta została zamordowana niedawno. "Śledczy będą teraz przeglądać nagrania z kamer przemysłowych otaczających rozległy park i jego dziesięć wejść, aby spróbować zidentyfikować sprawcę" - czytamy.

12-latka zgwałcona i zabita. Cały Paryż ją opłakiwał

To nie jest pierwsza makabryczna zbrodnia, jakiej dokonano w ostatnim czasie w Paryżu. Kilka miesięcy temu 12-letnia Lola Daviet została porwana, zgwałcona i brutalnie zamordowana, a jej zwłoki odnaleziono w walizce. Oskarżoną w tej sprawie jest chora psychicznie 24-letnia bezdomna Algierka, która przebywała we Francji nielegalnie.

Sonda
Czy zdarzyło Ci się, że ktoś groził Ci śmiercią?
Zwłoki młodziutkiej kobiety na szkolnym boisku. Drastyczne wideo

Kiedy w człowieku rodzi się ZŁO? Dlaczego niektórzy z nas są zdolni do tak potwornych zbrodni?

Posłuchaj rozmowy z Martą Kiermasz, autorką książki ZŁO - Zbrodnia, Łowca, Ofiara.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany