HORROR! Zagłodzili dwuletnią dziewczynkę na śmierć! Przypalali ją też papierosami

2020-11-22 14:07 mar
Matka zagłodziła dwuletnią dziewczynkę na śmierć
Autor: pixabay.com

Na 9 lat więzienia została skazana 22-letnia Japonka za zagłodzenie na śmierć swojej dwuletniej córeczki. Dziewczynka była nie tylko głodzona, ale i maltretowana. Na jej ciele znaleziono liczne siniaki i ślady po przypalaniu papierosami.

Sąd w Sapporo (Japonia) skazał na 9 lat więzienia 22-letnią kobietę za zaniedbania, które doprowadziły do śmierci głodowej jej dwuletniej córeczki. Partner kobiety trafił do więzienia na 14 lat.

Do tragedii doszło w czerwcu 2019 roku. Jak donosi portal JapanToday.com 6 czerwca nad ranem Rina Ikeda wezwała pogotowie do swojej dwuletniej córeczki. Dziewczynka bez oznak życia została zabrana do szpitala. Niestety, lekarzom nie udało się jej uratować.

Matka dziewczynka i jej 24-letni partner zostali aresztowani. Oboje zostali oskarżeni o znęcanie się nad dzieckiem. Z ustaleń śledczych wynika, że matka dziewczynki wielokrotnie ją zaniedbywała, pozostawiając na długie godziny samą i bez jedzenia. Dwulatka ważyła zaledwie 10 kilogramów, czyli połowę tego ile ważą dzieci w jej wieku. Dowody wskazywały, że dziecko było też maltretowane – na jego ciele znaleziono liczne siniaki i ślady po przypalaniu papierosami.

Partner 22-latki został osądzony w osobnym procesie. Mężczyzna został skazany na 13 lat więzienia.

Tak wygląda grób Ewy Tylman