Jennifer Lopez całkiem naga w centrum miasta! Szokujący miesiąc miodowy gwiazdy

i

Autor: Instagram Jennifer Lopez całkiem naga w centrum miasta! Szokujący miesiąc miodowy gwiazdy

J Lo nago

Jennifer Lopez całkiem naga w centrum miasta! Wynalazła balsam do pupy

2022-07-26 11:05

Ogromna, goła Jennifer Lopez w samym sercu Los Angeles! Oczom przechodniów ukazała się mierząca osiemnaście metrów reklama najnowszego wynalazku gwiazdy. Jennifer Lopez zapewnia, że wynalazła rewelacyjny balsam do pośladków i ogłosiła to, rozbierając się do naga. Reklamowa Jennifer góruje teraz nad Los Angeles, a tymczasem ta prawdziwa cieszy się miesiącem miodowym w Paryżu.

Jennifer Lopez nago. Ogromna reklama kremu do pupy zawisła nad miastem

"Attack of the 60ft JLo!", czyli "Atak 18-metrowej J Lo!" - tak "Daily Mail" pisze o tym, co wydarzyło się w centrum Los Angeles. Otóż na ścianie jednego z budynków zawisła potężna reklama kosmetycznych specyfików firmowanych przez samą Jennifer Lopez. Reklama to zdjęcie przedstawiające ni mniej, ni więcej, tylko całkowicie gołą J Lo. Taka gratka dla fanów sławnej piosenkarki mimo wszystko nie zdarza się każdego dnia! Nie dziwota, że teraz wszyscy zadzierają głowy i próbują objąć wzrokiem gigantyczną reklamową J Lo. po co to wszystko? Co to za reklama? Sprawa jest nader poważna! Jennifer Lopez zapewnia bowiem, że wynalazła rewelacyjny balsam do pośladków i właśnie to ogłosiła, rozbierając się do naga. Jak wiadomo, pupa J Lo od niepamiętnych czasów uznawana jest za niedościgniony wzorzec. Reklamowa Jennifer góruje teraz nad Los Angeles, a tymczasem ta prawdziwa cieszy się miesiącem miodowym w Paryżu, gdzie wyjechała ze świeżo poślubionym mężem Benem Affleckiem i swoimi dziećmi. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" 16 lipca w Las Vegas.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Małpa uciekła z zoo i pogryzła dziecko! 2-latka walczy o życie. WIDEO

PRZECZYTAJ TAKŻE: Gorące wyznanie Demi Moore! Ma 60 lat i nie przestanie się rozbierać

Sonda
Czy małżeństwo Jennifer Lopez i Bena Afflecka przetrwa?

Jennifer Lopez i Ben Affleck. Ślub, historia miłości, poprzedni partnerzy

Jennifer Lopez i Ben Affleck odnowili romans po 17 latach od pamiętnego zerwania zaręczyn na kilka dni przed ślubem. Dla niej to czwarte małżeństwo, dla niego drugie. Piosenkarka i gwiazdor Hollywood pierwszy raz byli parą w latach 2002-2004. Potem każde z nich pospiesznie wzięło ślub z kimś innym. Ben Affleck w 2005 roku ożenił się z aktorką Jennifer Garner. Ma z nią trójkę dzieci, para rozwiodła się w 2018 roku z powodu licznych uzależnień i niewierności Afflecka. Z kolei Jennifer Lopez pospieszyła się wtedy jeszcze bardziej i już w 2004 roku była żoną Marca Anthony'ego. Rozwiodła się z nim w 2014 roku. Był to jej trzeci mąż, poprzedni to Cris Judd (od 2001 do 2003) i Ojani Noa (od 1997 do 1998). W zeszłym roku zerwała zaręczyny z baseballistą Alexem Rodriguezem po tym, jak pojawiły się pogłoski o tym, że zdradzał ją z gwiazdką reality show "Southern Charm".

PRZECZYTAJ TAKŻE: Groza na lotnisku! Lądowanie awaryjne Boeinga, przyczyną... bocian

PRZECZYTAJ TAKŻE: Matka znalazła pamiętnik syna i wezwała policję. Planował coś strasznego!

Czy znasz najbardziej szalone plotki o gwiazdach?

Pytanie 1 z 10
Który gwiazdor miał uprawiać seks z chomikiem?
Ćwiczenia na jędrne pośladki

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki