Małpa uciekła z zoo i pogryzła dziecko! 2-latka walczy o życie

i

Autor: Telegram Małpa uciekła z zoo i pogryzła dziecko! 2-latka walczy o życie

Atak na dziecko

Małpa uciekła z zoo i pogryzła dziecko! 2-latka walczy o życie! [WIDEO]

2022-07-22 12:40

Szokujący atak małpy na dziecko! W podmoskiewskiej wsi z rezydencji milionera prowadzącego prywatne zoo uciekło egzotyczne zwierzę i wbiegło na sąsiednią posesję. Małpa zaatakowała dzieci na podwórku. Starsze uciekły, 2-letnia Paulina z Ukrainy została zmasakrowana. Szokujące nagranie z monitoringu pokazuje, jak matka próbuje wyrwać córeczkę małpie. Dziecko walczy o życie.

Małpa uciekła z prywatnego zoo milionera i zaatakowała dzieci sąsiadów. Szokujące nagranie z monitoringu

Rozjuszona małpa prawie zabiła dwuletnią dziewczynkę z Ukrainy w Rosji! Jak mogło do tego dojść? Wszystko przez ekscentryczne zwyczaje rosyjskich milionerów, którzy w swoich ogromnych rezydencjach nierzadko trzymają pełno egzotycznych zwierząt. Prywatne zoo dla niejednego krezusa z moskiewskich przedmieść jest niezbędną oznaką bogactwa. Niestety, tym razem z powodu niedopilnowania zwierząt z takiego mini zoo doszło do tragedii.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Finowie wypchają "polskiego morsa"! Dopłynął do Mielna, trafi do muzeum

PRZECZYTAJ TAKŻE: Udawała pielęgniarkę i chciała kraść dzieci ze szpitala! 23-latka aresztowana

Szokujące zdarzenia miały miejsce w podmoskiewskiej wsi Terpigoriewo w czwartek, 21 lipca. Z rezydencji milionera prowadzącego prywatne zoo uciekła małpa. Przeskoczyła przez ogrodzenie i wbiegła na sąsiednią posesję. Nagranie z domowego monitoringu pokazuje całe zajście i zostało udostępnione na Telegramie. Na filmie widzimy moment, w którym egzotyczne zwierzę znalazło się na podwórku sąsiadów. Przed domem stoi drabina i bawi się na niej kilkoro dzieci.

W galerii poniżej zdjęcia:

2-letnia Paulina zmasakrowana przez małpę z mini zoo. Matka wyrwała jej córeczkę w ostatniej chwili

Na widok małpy wszyscy rzucają się do ucieczki. Starsze dzieci uciekły, ale najmłodsza 2-letnia Paulina nie zdołała tego zrobić i została zmasakrowana przez małpę. Szokujące nagranie z monitoringu pokazuje, jak rozjuszone i wystraszone zwierzę atakuje 2-latkę. Po krótkim czasie matka orientuje się w sytuacji, wybiega z domu i próbuje wyrwać córeczkę małpie. Niestety, zwierzę zdążyło mocno poranić Paulinę. Dziecko walczy o życie na intensywnej terapii, niemal wykrwawiło się na śmierć. Policja prowadzi śledztwo w tej sprawie. Dramatyzmu dodaje jej fakt, że zaatakowana dziewczynka uciekła do domu pod Moskwą... przed wojną na Ukrainie.

PRZECZYTAJ TAKŻE: 16-latek dowiedział się, że jest adoptowany. Wystrzelał całą rodzinę

PRZECZYTAJ TAKŻE: Panna młoda zastrzelona podczas wesela! Strzały miały być na wiwat

W łódzkim zoo urodziła się panda mała
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany