Prezydent Biden przewrócił się podczas ceremonii w Akademii Sił Powietrznych

i

Autor: AP

TO JUŻ KOLEJNY RAZ

Joe Biden rozdawał dyplomy absolwentom Akademii Sił Powietrznych. Oto, co się stało na scenie!

2023-06-01 21:47

Prezydent USA Joe Biden potknął się i przewrócił na scenie podczas czwartkowej, 1 czerwca, ceremonii rozdawania dyplomów nowym absolwentom Akademii Sił Powietrznych w Colorado Springs. 80-latek dość energicznie i szybko wstał oraz poszedł dalej o własnych siłach. To kolejny raz, kiedy prezydent Stanów Zjednoczonych stracił równowagę!

Prezydent USA przewrócił się na scenie!

Do kolejnego upadku prezydenta Stanów Zjednoczonych doszło po tym, jak uścisnął dłoń i podał dyplom ostatniemu z absolwentów. Biden odchodząc, potknął się o czarną torbę z piaskiem leżącą na scenie i przewrócił. Kiedy towarzyszący mu żołnierze Sił Powietrznych pomogli mu wstać, był w stanie iść o własnych siłach. Według dziennikarzy towarzyszących Bidenowi, prezydent wydawał się nie doznać urazu.

Joe Biden, który w ubiegłym roku skończył 80 lat, jest najstarszym urzędującym prezydentem USA! W ostatnim corocznym badaniu medycznym jego lekarz przekazał, że prezydent doświadcza sztywności podczas chodu.

W czwartek, 1 czerwca, prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden wygłosił przemówienie i uczestniczył w ceremonii rozdania dyplomów w Akademii Sił Powietrznych w Colorado Springs. Po zakończeniu przemówienia uścisnął dłoń każdemu z ponad 900 absolwentów, co trwało ponad dwie godziny.

Sonda
Czy Joe Biden jest dobrym prezydentem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany