John Travolta

i

Autor: East News John Travolta

Aktor przeszedł metamorfozę

John Travolta opłakuje zmarłą Kirstie Alley. Tak zmieniał się gwiazdor "I kto to mówi" [GALERIA]

2022-12-06 11:07

W poniedziałek, 5 grudnia, po krótkiej walce z chorobą zmarła aktorka Kirstie Alley. 71-letnią gwiazdę zabił nowotwór. Alley opłakują nie tylko bliscy, ale także fani i przyjaciele po fachu. Jedną z takich osób jest John Travolta, z którym Alley zagrała w kultowej serii "I kto to mówi". "Kocham Cię Kirstie" - wyznał we wzruszającym pożegnaniu. Tak przez lata zmieniał się aktor!

Wiadomość o śmierci Kirstie Alley wstrząsnęła całym Hollywood. Niezapomniana Molly z serii komedii "I kto to mówi" zmarła na raka, o którym dowiedziała się niedawno. Miała 71 lat. O śmierci aktorki poinformowały jej dzieci: 30-letni syn William "True" Stevenson oraz 28-letnia córka Lillie Price Stevenson. "Do wszystkich naszych przyjaciół na całym świecie… Z przykrością informujemy, że nasza niesamowita, zacięta i kochająca matka odeszła po walce z nowotworem, który niedawno odkryto. Była otoczona przez najbliższą rodzinę i walczyła z wielką siłą. Choć była ikoną na ekranie, była jeszcze bardziej niesamowitą matką i babcią" - napisali.

John Travolta żegna Kirstie Alley: "Kocham Cię"

Tę ikonę opłakuje teraz całe Hollywood. Szczególnie jej śmierć przeżywa John Travolta (68 l.), z którym Alley spotkała się na planie serii "I kto to mówi". "Przyjaźń z Kirstie była jednym z najbardziej wyjątkowych związków, jakie kiedykolwiek miałem. Kocham cię, Kirstie. Wiem, że jeszcze się zobaczymy" - pożegnał ją. To nie jest pierwsza bliska osoba, jaką aktor stracił w ostatnim czasie. W 2020 roku pochował swoją żonę, również aktorkę, Kelly Preston, która także zmarła na raka. 

Travolta: tancerz, aktor, mąż

John Travolta to jeden z najbardziej wszechstronnych i najbardziej znanych aktorów wszech czasów. Pamiętamy go między innymi z kultowych "Grease", "Pulp Fiction" i "Gorączki sobotniej nocy". Oto jak Travolta zmieniał się w czasie swojej kariery. Zobaczcie koniecznie naszą galerię!

Sonda
Czy lubicie chodzić do kina?
Nie żyje Jerzy Połomski. Jego przeboje nuciła cała Polska.
Nasi Partnerzy polecają