Kevin już nie jest sam w domu. Gwiazdor kultowego świątecznego filmu się żeni!

2022-01-27 9:49
Kevin już nie jest sam w domu. Gwiazda kultowego świątecznego filmu się żeni!
Autor: EAST NEWS Zakochani są ze sobą od czterech lat

On poprosił ją o rękę, ona się zgodziła! Amerykańskie media donoszą o zaręczynach Macaulaya Culkina i Brendy Song. Najsłynniejszy "Kevin" na świecie spotyka się ze swoją koleżanką po fachu od czterech lat. Dziewięć miesięcy temu natomiast narzeczeni powitali na świecie swojego syna. Teraz internet obiegły zdjęcia wielkiego pierścionka zaręczynowego, jaki zdobi dłoń Brendy.

O zaręczynach 41-letniego aktora z 33-letnią aktorką i piosenkarką donosi magazyn "People". Brenda Song została kilka dni temu sfotografowana w Beverly Hills (Kalifornia). Uwagę autora zdjęcia przykuł ogromny, błyszczący diament, jaki gwiazda Disneya nosi na lewej ręce. Culkin i Song poznali się kilka lat temu w Tajlandii, na planie filmu "Changeland", a niedługo później zostali przyłapani na romantycznej kolacji we włoskiej restauracji Craig's w Los Angeles. Para raczej stroni od fleszy i medialnego szumu, są jednak momenty, którymi chętnie dzieli się ze swoimi fanami. Tak było, gdy dziewięć miesięcy temu przyszedł na świat ich syn, Dakota Song Culkin, który imię zawdzięcza ukochanej, zmarłej siostrze aktora. "Jesteśmy zachwyceni" - powiedzieli wówczas zakochani. Kto wie, być może narzeczeni niedługo znów zostaną rodzicami. Kilka lat temu w jednym z wywiadów Culkin zdradził, że marzy o wesołej gromadce dzieci.

CZYTAJ TAKŻE: Koszmarna tragedia. Po pijanemu miał potrącić nastolatkę. To była jego córka!

Targi Ślubne w bydgoskiej Operze Nova

Macaulay Culkin największą sławę zyskał jako Kevin McCallister, główny bohater kultowego już filmu "Kevin sam w domu", a później jego kontynuacji "Kevin sam w Nowym Jorku". Widzowie mogą go jeszcze pamiętać z takich produkcji, jak "Moja dziewczyna" czy "Richie milioner". W wieku 15 lat, przytłoczony sławą, na jakiś czas porzucił aktorstwo. Sądową batalię rodziców, którzy po rozwodzie walczyli o prawa do majątku syna, przypłacił uzależnieniem od narkotyków. Brenda Song to amerykańska aktorka, piosenkarka i modelka, znana przede wszystkim z produkcji Disneya. Zanim związała się z Culkinem, spotykała się z bratem Miley Cyrus. 

CZYTAJ TAKŻE: Figura Kim Kardashian pod lupą naukowców. Doszli do niepokojących wniosków!

Sonda
Czy dla Ciebie oglądanie "Kevina samego w domu" to już tradycja?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE