Kim Dzong Un w stanie KRYTYCZNYM?! Zastąpi go piękna kobieta?

2020-04-21 12:35 zw
Kim Dzong Un,  Kim Yo Jong
Autor: AP

Szokujące wiadomości z Korei Północnej! Jak ustalił amerykański wywiad, dyktator Kim Dzong Un (36 l.) walczy o życie. Po operacji serca jego stan jest bardzo poważny, możliwe nawet, że nastąpiła śmierć mózgu. Ustaleń tych nie potwierdzają za to źródła w Seulu ani Pjongjangu.

Kim Dzong Un (36 l.) walczy o życie! Jak informuje CNN powołując się na amerykański wywiad, północnokoreański dyktator po przebytej operacji serca jest w bardzo poważnym stanie. Określa się go jako krytyczny, możliwe nawet, że nastąpiła śmierć mózgu. Ustaleń tych nie potwierdzają za to źródła w Seulu ani Pjongjangu. Jednak plotki o pogarszającym się stanie zdrowia Kima krążyły już wcześniej.

Kim unikał pokazywania się publicznie, co jest bardzo do niego niepodobne, a szczególny niepokój wywołał fakt, iż dyktator nie pojawił się nawet na obchodach urodzin swojego dziadka, dawnego północnokoreańskiego dyktatora Kim Ir Sena. Czy w razie śmierci Kima reżim upadnie? Na razie spekuluje się o następcach tyrana. Wśród nich na prowadzenie wysuwa się... kobieta, jego najmłodsza siostra Kim Yo-Jong (32 l.), obecnie szefowa Departamentu Propagandy i Agitacji Korei Północnej.

Super Raport 20 IV (goście: Radosław Sikorski, Paweł Borys)

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze