Kim Dzong Un został ranny? Tajemnicze zdjęcie tyrana

2021-08-04 12:00
Kim Dzong Un się odchudza! Już widać efekty. Czemu to robi?
Autor: KRT TV / Reuters / Forum Kim Dzong Un się odchudza! Już widać efekty. Czemu to robi?

Kim Dzong Un cierpi na tajemniczą chorobę? A może odniósł obrażenia podczas jakichś dramatycznych zajść? Jedno jest pewne - najnowsze zdjęcia Kim Dzong Una dają do myślenia. Widać na nich zagadkowe zmiany w ciele północnokoreańskiego tyrana. Niedawno Kim Dzong Un w dodatku mocno schudł. Plotki o złym stanie zdrowia Kima krążą zaś od półtora roku. Co się stało?

Co się dzieje z Kim Dzong Unem? Północnokoreański tyran znowu wywołał na całym świecie falę spekulacji dotyczących swojego stanu zdrowia. Najnowsze zdjęcia Kim Dzong Una wykonane pod koniec lipca podczas kilku różnych wydarzeń wojskowych, na którym pojawił się dyktator, dają do myślenia. Widać na nich zagadkowe zmiany w ciele północnokoreańskiego tyrana. Co się dzieje? Otóż z tyłu głowy Kim Dzong Una pojawiła się tajemnicza, ciemna plama, jak gdyby rana albo wielkie znamię. Wcześniej plamy tej nie było. A może to tylko jakieś zabrudzenie? Raczej nie, ponieważ na części najnowszych zdjęć północnokoreański tyran zakleił dziwną plamę dużym plastrem. Czyżby była to jakaś rana, która nie chce się zagoić? Oczywiście źródła rządowe milczą na ten temat.

NIE PRZEGAP: Aaliyah przeczuwała swoją śmierć?! Ujawniono szokujące słowa

NIE PRZEGAP: Groźny wirus atakuje dzieci, śmiertelność nawet 37 procent!

To nie pierwszy raz, gdy w ciągu ostatniego roku wiele się mówi o stanie zdrowia Kim Dzong Una. Plotki o jego poważnym stanie, a nawet o śmierci zaczęły krążyć u szczytu pandemii koronawirusa, wiosną 2020 roku. Źródła w wywiadzie Seulu mówiły o wylewie, jakiego miał doznać Kim i zostać sparaliżowanym. Inni twierdzili, że nie pokazujący się publicznie tyran nie żyje. Potem jednak znowu pojawił się na partyjnym zebraniu. W ostatnich miesiącach z kolei mocno schudł, choć znane jest jego zamiłowanie do obżarstwa.

NIE PRZEGAP: Mąż księżniczki na randce ze swoją byłą?! Dramat sióstr w pałacu

NIE PRZEGAP: Książę Harry przestanie być księciem?! Powstał już dokument

BTS podbija świat! Największe hity koreańskiego boysbandu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE