Kim Kardashian już szuka MIŁOŚCI! Kusi biustem w bikini

2021-02-26 13:05 zw
Ma już dwieście milionów fanów! Kim Kardashian królową internetu
Autor: Instagram

Jeszcze się nie rozwiodła, a już szuka nowej miłości! Kim Kardashian (41 l.) dwoi się i troi, żeby tylko odnaleźć następcę Kanye Westa (43 l.). Celebrytka pojawiła się po raz pierwszy na salonach od czasu formalnego złożenia pozwu rozwodowego. Wybrała się do eleganckiej restauracji Matsuhisa w Beverly Hills, gdzie lokale gastronomiczne pozostają czynne. Kusiła obcisłą kreacją i kręciła gigantyczną pupą. A potem opublikowała jeszcze bardziej seksowne zdjęcie w mediach społecznościowych. Po takich zachętach z pewnością do drzwi Kardashianki zacznie dobijać się niemały tłum adoratorów.

Ona jest już wolna! Jeszcze nie ostygł świeżo złożony pozew rozwodowy, a Kim Kardashian (41 l.) już ruszyła w miasto, by szukać nowej wielkiej miłości. Amerykańska celebrytka marzy całymi dniami i nocami o tym, żeby jak najszybciej odnaleźć następcę Kanye Westa (43 l.). Ponętna Kim pojawiła się po raz pierwszy na hollywoodzkich salonach od czasu formalnego złożenia pozwu rozwodowego. W towarzystwie sióstr i przyjaciółek wybrała się do eleganckiej restauracji Matsuhisa w Beverly Hills, gdzie lokale gastronomiczne pozostają czynne.

NIE PRZEGAP: ATAK USA na Iran! Joe Biden wydał rozkazy, spadły rakiety. Będzie wojna?

Uśmiechnięta od ucha do ucha Kim kusiła bywalców luksusowego przybytku obcisłą kreacją i kręciła gigantyczną pupą, zachęcając fotoreporterów do robienia jak największej ilości zdjęć. A potem Kardashianka opublikowała jeszcze bardziej seksowne zdjęcie w mediach społecznościowych. "Dzień dobry!" - podpisała zdjęcie, na którym pręży biust w skąpym bikini. Po takich zachętach z pewnością do drzwi Kardashianki zacznie dobijać się niemały tłum adoratorów. Czy wśród nich znajdzie się nowy Kanye West?! Gwiazdorska para rozwodzi się po siedmiu latach małżeństwa. Dla Kim raper był trzecim mężem. Do czterech raz sztuka?

NIE PRZEGAP: Dramat Lady Gagi! Strzelanina i PORWANIE. Bandyci chcą ROZMNOŻYĆ jej psy?!

Rozwód a podział opieki nad dziećmi
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze