Dramat Lady Gagi! Strzelanina i PORWANIE. Bandyci chcą ROZMNOŻYĆ jej psy?!

2021-02-26 8:05 zw
Lady Gaga
Autor: OLIVIER DOULIERY/AFP/East News

Lady Gaga (35 l.) przeżywa prawdziwy koszmar! Bandyci zbrojnie napadli na mężczyznę, który wyprowadzał jej trzy ukochane buldogi francuskie. 30-latek został groźnie postrzelony, dwa psy skradzione i porwane, ale jeden zdołał uciec. Niezwykle przywiązana do czworonogów piosenkarka wyznaczyła nagrodę w wysokości pół miliona dolarów dla tego, kto odniesie jej pieski. Tymczasem według policji z Los Angeles przez miasto przetacza się obecnie fala porwań niezwykle cennych, modnych i poszukiwanych buldogów francuskich. Gatunek ten jest bardzo drogi. Porywacze mogą wykorzystać psy Lagy Gagi do założenia okrutnej hodowli!

- To naprawdę przerażające, tak jakby ktoś nagle zabrał jedno z twoich dzieci - tak Joe Germanotta, ojciec Lady Gagi, mówi w "The New York Post" o tym, co wydarzyło się w środę wieczorem lokalnego czasu niedaleko rezydencji gwiazdy w Los Angeles. Pod nieobecność piosenkarki jej trzema buldogami francuskimi opiekował się specjalnie zatrudniony w tym celu Ryan Fischer (30 l.). Mężczyzna wyprowadzał czworonogi na spacer, gdy nagle podbiegli do niego bandyci i oddali pięć strzałów! Celowali w klatkę piersiową, najwyraźniej nie wahając się przed próbą zabójstwa. A wszystko po to, by schwytać psy Gagi i uciec z nimi samochodem w siną dal! Porwane zostały dwa buldogi, Koji i Gustav. Trzeci pies, Miss Asia, zdołał uciec i policjanci odnieśli go już do domu Gagi.

NIE PRZEGAP: ATAK USA na Iran! Joe Biden wydał rozkazy, spadły rakiety. Będzie wojna?

Piosenkarka przebywa obecnie we Włoszech, gdzie kręci swój kolejny film i odchodzi od zmysłów, zamartwiając się o los swoich buldożków. - Próbujemy być silni i pamiętać, że są razem, wspierają się nawzajem, tak właśnie mówię córce - wyznaje ze łzami w oczach Joe Germanotta. Dlaczego porywacze zdecydowali się na strzelaninę, byle tylko porwać psy? Według policji z Los Angeles jest niezwykle mało prawdopodobne, by bandyci zdawali sobie sprawę z tego, czyje psy kradną. Przez miasto przetacza się bowiem fala porwań niezwykle cennych, modnych i poszukiwanych buldogów francuskich. Gatunek ten jest bardzo drogi, bo przy jego rozmnażaniu niezbędna jest praca człowieka. Porywacze mogą wykorzystać psy Lagy Gagi do założenia tak zwanej pseudohodowli i rozmnażać je bez opamiętania! Piosenkarka wyznaczyła nagrodę w wysokości pół miliona dolarów dla tego, kto odniesie jej pieski.

NIE PRZEGAP: Szok! CZŁOWIEKOREKIN. Ryba o ludzkiej twarzy, WSTRZĄSAJĄCE zdjęcia

Lady Gaga topless | ESKA XD - Hotplota #5
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze