Kim Kardashian nosi stanik za 80 tys. zł! Te zdjęcia powalają!

i

Autor: Instagram (2) Kim Kardashian nosi stanik za 80 tys. zł! Te zdjęcia powalają!

Te zdjęcia powalają!

Kim Kardashian nosi stanik za 80 tysięcy zł! Ledwo co zakrywa jej biust!

2023-10-03 12:55

Kim Kardashian, bodaj najsłynniejsza celebrytka na świecie, wie, co zrobić, by zwrócić na siebie uwagę. O jej karierze zdecydowała seks taśma, paradowała w legendarnej sukience Marylin Monroe, którą podobno podarła, a jej najbardziej intymne chwile można podglądać w reality show. Teraz postanowiła włożyć na siebie coś, co nic nie pozostawia wyobraźni. Fani podzieleni!

Wywodzi się z najbardziej znanej na świecie celebryckiej rodziny. Jej siostrami są między innymi Kylie Jenner i Kourtney Kardashian, a matką Kris Jenner. Sama jest mamą czwórki dzieci, których doczekała się z kontrowersyjnym raperem Kanye Westem, a z którym jakiś czas temu wzięła głośny rozwód. Kim Kardashian (42 l.), celebrytka, influencerka (na Instagramie obserwuje ją ponad 360 milionów osób!), właścicielka doskonale prosperujących firm i milionerka nie daje o sobie zapomnieć. Nawet, jeśli przez chwilę jest nieco ciszej o jej kolejnych romansach, czy odważnych kampaniach, ona wie, co zrobić, by powrócić w blasku fleszy.

Kim Kardashian w bieliźnie za dziesiątki tysięcy!

Tak właśnie jest tym razem. W ostatnich dniach na koncie na Instagramie gwiazda opublikowała zdjęcia, od których może zrobić się gorąco. Obserwatorom pokazała się na odważnych fotkach, na których ma na sobie mikrostanik, który z trudem cokolwiek zakrywa. Osobliwy biustonosz, parę rozmiarów za mały, został zaprojektowany dla domu mody Gucci przez Alessandro Michele i jest wysadzany kryształkami. Ma też swoją cenę - skrawek materiału z kamieniami szlachetnymi kosztuje niemal 80 tys. zł!

Kim Kardashian w ogniu krytyki

Fani celebrytki są podzieleni w opiniach na temat gorących zdjęć. Jedni są zachwyceni, chwaląc Kardashian za odwagę i komplementując ciało, inni zwracają uwagę, że to, co pod stanikiem, jest kompletnie sztuczne, a ona sama, jako mama czwórki dzieci, nie powinna się publicznie tak obnażać. "Jesteś matka i jesteś po czterdziestce, zacznij się zachowywać stosownie do tego", "Krzyczałabym, płakała i wymiotowała, gdyby moja mama pokazała takie zdjęcia w internecie", "I ona jest wzorem dla młodych dziewcząt". Rzeczywiście przegięła?

Sonda
Gdzie kupujesz bieliznę?
Kochanka Ronaldo nie ma wstydu?! Georgina Rodriguez w EROTYCZNEJ BIELIŹNIE legła przy choince i pokazuje...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany