Psychopata twierdzi, że jest mężem Kim Kardashian! Wysłał jej pierścionek i klucz do pokoju w hotelu

i

Autor: AP/Evan Agostini Psychopata twierdzi, że jest mężem Kim Kardashian! Wysłał jej pierścionek i klucz do pokoju w hotelu

Mężczyzna nachodzi ją w domu

Psychofan twierdzi, że jest mężem Kim Kardashian! Wysłał jej pierścionek, wrzuca intymne fotki

2023-01-26 13:48

Wstrząsające doniesienia z idealnego świata Kim Kardashian (42 l.). Celebrytka wreszcie wywalczyła zakaz zbliżania się dla mężczyzny, który od dłuższego czasu ją nęka, twierdząc, że jest jej mężem. Psychofan wielokrotnie nachodził Kim w domu, dzwonił do niej, a także wysyłał jej kosztowne prezenty, m.in. pierścionek z brylantem i klucz do pokoju w luksusowym hotelu.

Kim Kardashian (42 l.) twierdzi, że cierpi z powodu skrajnego stresu emocjonalnego po tym, jak prześladuje ją jeden z fanów. Mężczyzna, niejaki Jomonie Victor Zigler ma obsesję na jej punkcie i twierdzi, że jest jej mężem. Prześladowca, zgodnie z tym, co zeznała Kardashian, wielokrotnie próbował dostać się do jej posiadłości, co udaremniali ochroniarze gwiazdy. Podobno również regularnie do niej dzwoni, a także przysyła przerażające paczki. W jednej z nich był kiedyś pierścionek z brylantem, w innej klucz do pokoju w ekskluzywnym hotelu.

Prześladowca Kim Kardashian uważa, że jest jej mężem

W mediach społecznościowych mężczyzna dzieli się podobno rzekomymi pikantnymi szczegółami ich seksualnej relacji, publikuje też ich "wspólne" zdjęcia. "Nigdy nie podawałam mu swojego adresu i numeru, nigdy go nie spotkałam ani nie komunikowałam się z nim, bezpośrednio ani pośrednio" - pisała Kardashianka w oświadczeniu, które miało jej pomóc uzyskać zakaz zbliżania się dla stalkera. Udało się, choć na razie zakaz jest tymczasowy. W przyszłym miesiącu ma się odbyć rozprawa w tej sprawie. Sędzia zadecyduje o tym, co dalej.

Kim Kardashian: "Jestem przerażona jego urojeniami"

"Jestem przerażona zakresem jego urojeniowego przekonania, że ​​jesteśmy lub kiedykolwiek będziemy w intymnym związku, szczególnie dlatego, że wydaje się, że wydał znaczne fundusze na zakup przedmiotów, które mi wysłał" - wyznaje celebrytka. 

Sonda
Czy kojarzysz Kim Kardashian?
Psychofanka grozi Łobuzom! Boogie: Mówi, że spali mi dom razem z bachorem [Gwiazdy Bez Maski]

Chcesz poprawić humor? Czytaj książki z happy-endem, to działa!

Nie wierzysz? Posłuchaj Krystyny Mirek, autorki książki "Uwierz w szczęście"!

Listen on Spreaker.