Kirk Douglas seksualnie molestował słynną aktorkę. Szokujące wyznanie jej siostry!

i

Autor: AP Gwiazdor Hollywood miał się dopuścić molestowania

Kirk Douglas seksualnie molestował sławną aktorkę? Szokujące wyznanie jej siostry!

2021-11-05 9:21

Słynny hollywoodzki aktor, ojciec Michaela Douglasa, miał napastować seksualnie Natalie Wood - tak wynika z fragmentów książki siostry rzekomej ofiary, Lany. On miał wtedy trochę ponad trzydzieści lat, ona była młodziutką, nastoletnią aktorką. Douglas miał ją wykorzystać w hotelu Chateau Marmont. "On mnie skrzywdził, Lana" - miała powiedzieć Wood do siostry.

Do incydentu miało dojść w 1956 roku, na planie filmu "Poszukiwacze". Lana Wood, w swojej książce "Little Sister", która oficjalnie ukaże się 9 listopada, opisuje, jak jej siostra Natalie Wood miała paść ofiarą ówczesnej gwiazdy Hollywood. Jak informuje BBC, Kirk Douglas, który miał już wówczas na koncie m.in. rolę w "Spartakusie", spotkał się z młodziutką Natalie w hotelu Chateau Marmont. Spotkanie zaaranżowała matka aktorki, Maria Zacharenko licząc, że Douglas pomoże otworzyć Natalie drzwi do kariery. Lana razem z mamą czekała na nią w samochodzie pod hotelem. Natalie długo nie wracała, a gdy już się pojawiła, miała być roztrzęsiona. „Wyglądała okropnie. Była rozczochrana i zdenerwowana, a ona i mama zaczęły do ​​siebie nerwowo szeptać. Nie mogłam zrozumieć, co mówią, ale najwyraźniej stało się coś złego” - pisze w książce Lana Wood. 

Przeczytaj koniecznie: Szokujące wyznanie Willa Smitha. Rozważał zabicie ojca, by pomścić matkę!

Bez oskarżenia dla Kirka Douglasa

Nastoletnia Natalie i jej matka postanowiły wspólnie, że nie będą publicznie oskarżać Kirka Douglasa o napastowanie seksualne, bo to mogłoby zrujnować karierę młodej aktorki. Gdy doszło do tych wydarzeń siostra aktorki miała zaledwie 8 lat, wtedy niczego nie rozumiała. Natalie wyznała Lanie prawdę dopiero po wielu latach. Miała jej powiedzieć: "Lana, on mnie skrzywdził".  

Hotplota.pl: Harry Styles z byłą; Justin Bieber oskarżony o molestowanie

Tajemnicza śmierć Natalie Wood

Napastowanie seksualne, jakiego miał się dopuścić na młodziutkiej Natalie Kirk Douglas, było w Hollywood tajemnicą poliszynela. Mimo to nigdy nie wniesiono wobec gwiazdora oskarżeń. Kirk Douglas, ojciec Michaela Douglasa, zmarł w 2020 roku, mając 103 lata. Natalie Wood z kolei odeszła w dość tajemniczy sposób w 1981 roku po tym, jak zatonęła łódź, na której aktorka się znajdowała. Początkowo mówiono o wypadku, potem o utonięciu w nieznanych okolicznościach.

Sonda
Czy kary za molestowanie seksualne powinny być wyższe?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE