De Niro napadnięty w domu

i

Autor: AP De Niro napadnięty w domu

Szok w domu gwiazdora

Kobieta wdarła się do domu Roberta De Niro! Kradła prezenty spod choinki

2022-12-20 11:50

Koszmar Roberta De Niro (79 l.)! Jeden z największych gwiazdorów Hollywood padł ofiarą seryjnej włamywaczki. 30-letnia kobieta wdarła się do nowojorskiego domu aktora i w najlepsze zaczęła wybierać prezenty gromadzone pod choinką. De Niro zobaczył ją, gdy zszedł po schodach w szlafroku...

Seryjna włamywaczka zakradła się do domu Roberta De Niro. Aktor przyłapał 30-latkę na wykradaniu prezentów spod choinki

Jeden z największych gwiazdorów kina znalazł włamywaczkę we własnym salonie! Do tych szokujących scen doszło w Nowym Jorku. Jak podają teraz amerykańskie media, Robert De Niro (79 l.) w nocy z poniedziałku na wtorek smacznie sobie spał w swoim domu, gdy nagle około trzeciej w nocy przebudziły go jakieś hałasy dobiegające z parteru. Aktor był w domu z 11-letnią córką, więc musiał nieźle się wystraszyć. Włożył szlafrok i zszedł na dół a tam... jakaś obca kobieta stała pod choinką i pakowała do wielkiej torby wszystkie prezenty! Zanim De Niro zdążył ochłonąć i odzyskać mowę, do domu wparowali policjanci. Okazało się, że zauważyli na ulicy znaną sobie doskonale seryjną włamywaczkę i poszli za nią. Kobieta została wyprowadzona w kajdankach. Shaunice Aviles (30 l.), bo tak nazywa się przestępczyni, okazała się postacią o bogatej kartotece. Była aresztowana za włamania już 26 razy. W prasie nie brak teraz głosów pełnych oburzenia na liberalną politykę Nowego Jorku wobec przestępców, którzy są łapani, a potem wypuszczani i czują się bezkarni.

Robert De Niro. Za co dostał Oscara? Ile miał żon? Z kim się teraz spotyka?

Robert De Niro (79 l.) to jeden z najsławniejszych aktorów w dziejach. Zdobył dwa Oscary za role w filmach Ojciec chrzestny II (1974) i Wściekły Byk (1980). Filmy z jego udziałem zarobiły łącznie ponad 2,2 miliarda dolarów. W 20212 roku rozwiódł się z Grace Hightower (66 l.). To jego druga żona, ślub wzięli w 1997 roku, pierwszą żoną była Diahnne Abbott (od 1976 do 1988). Po rozstaniu z drugą żoną De Niro był łączony z instruktorką sztuk walki Tiffany Chen. Jeszcze latem sfotografowano ich razem na wakacjach. Nie wiadomo, czy ten związek przetrwał.

Sonda
Macie już gotowe prezenty na święta?

QUIZ. Rozpoznasz gwiazdę po jej prawdziwym imieniu i nazwisku?! Niektóre pytania mogą zaszokować

Pytanie 1 z 10
Wojciech Basiura to...
James Bond - najpopularniejsze piosenki do filmów o agencie 007
Nasi Partnerzy polecają