Koronawirus w Polsce? Odwołane loty, panika w kraju. We Włoszech kolejne ofiary!

i

Autor: archiwum se.pl

Koronawirus w Europie. We Włoszech WIĘCEJ zgonów niż w Chinach!

2020-03-19 19:35

Koronawirus bardziej zabójczy w Europie niż w Chinach! Liczba zgonów we Włoszech jest od dziś większa niż w Państwie Środka, które było przecież źródłem i do niedawna epicentrum zarazy. Liczba potwierdzonych przypadków zakażeń jest już zaledwie o połowę mniejsza w Italii niż w Chinach.

Europa coraz silniej atakowana przez koronawirusa! Najtrudniejsza sytuacja panuje we Włoszech. Liczba zgonów w tym kraju jest od dziś większa niż w Chinach, które były przecież źródłem i do niedawna epicentrum zarazy. We Włoszech odnotowano w sumie już 41035 przypadków chińskiej zarazy, podczas gdy w Chinach liczba ta od kilku dni nie przekracza 80 tysięcy. Niestety, tylko w ciągu ostatniej doby w Italii pojawiło się 5322 nowych przypadków zachorowań.

Zwiększa się też liczba przypadków śmiertelnych. We Włoszech w wyniku zakażenia nowym patogenem zmarło już 3405 osób, przy czym w ciągu ostatniej doby 427. Ciała zmarłych pomaga już wywozić wojsko, są one poddawane kremacji. W Chinach całkowita liczba ofiar śmiertelnych jest niższa i wynosi 3245. Na całym świecie odnotowano już ponad 237000 przypadków zakażenia koronawirusem, zmarło ponad 9,8 tysiąca osób.

Imprezy odwołane z powodu pandemii
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany