Koszmar panny młodej. W dniu ślubu zobaczyła, że jej narzeczony jest... karmiony piersią!

i

Autor: Shutterstock; TikTok/The Unfiltered Bride Koszmar panny młodej. W dniu ślubu zobaczyła, że jej narzeczony jest... karmiony piersią!

Myślała, że ją zdradza...

Koszmar panny młodej. W dniu ślubu odkryła, że jej narzeczony jest... karmiony piersią!

2023-02-23 10:58

Panna młoda z Wielkiej Brytanii prawie odwołała zaręczyny po tym, jak w dniu ślubu nakryła swojego narzeczonego w łazience z inną kobietą. Początkowo myślała, że ukochany ją zdradza, okazało się jednak, że razem z nim w toalecie była jego mama, która... karmiła go piersią. "Zbieram szczękę z podłogi" - komentuje jeden z Internautów.

W kategorii "najgorszy ślub na świecie" to wydarzenie ma szansę uplasować się naprawdę wysoko. Opowiedziała o nim, w formie anegdoty, brytyjska konsultantka ślubna Georgie Mitchell, która niedawno była gościem podcastu "Unfiltered Bride". Specjalistka od ślubów twierdzi, że jedna z jej klientek prawie odwołała ślub po tym, jak odkryła, że ​​jej narzeczony jest karmiony piersią przez matkę.

Panna młoda niemal uciekła sprzed ołtarza. Powód jest wstrząsający

"Panna młoda, nazwijmy ją Jenny, po tym, jak zrobiono jej makijaż i fryzurę, stwierdziła, że musi iść do toalety. Gdy weszła do łazienki zobaczyła przyszłego męża przyklejonego do biustu innej kobiety" - relacjonowała, a cytuje ją "Daily Mail". Kobieta podobno początkowo myślała, że ukochany jest po prostu niewierny, po chwili jednak zorientowała się, że kobieta, do której nagich piersi "przytula" się przyszły mąż, to jego matka, która właśnie karmi go piersią

Matka karmiła piersią dorosłego mężczyznę? "To nowy poziom bycia maminsynkiem"

Ślubna organizatorka razem z prowadzącą podcast zastanawiały się, jak to możliwe, by matka dorosłego mężczyzny wciąż produkowała mleko. "To, co się wydarzyło, jest chyba o wiele gorsze niż, gdyby rzeczywiście ją zdradzał. Straszne" - stwierdziła gospodyni programu. Słuchacze podcastu nie kryli szoku. "Zbieram szczękę z podłogi", "Na jej miejscu byłabym najszybciej uciekającą panną młodą w historii", "To całkiem nowy poziom bycia maminsynkiem". Do ślubu chyba jednak ostatecznie doszło.

Sonda
Kiedy najlepiej odstawić malucha od piersi?
Kamila Kamińska o swoim macierzyństwie: Karmienie piersią to dar