Król Hiszpanii groził kochance śmiercią?! Padły słowa o księżnej Dianie

2021-12-08 8:00
Juan Carlos I
Autor: EAST NEWS Juan Carlos I

Szokujący proces w Londynie! Była kochanka hiszpańskiego króla twierdzi, że Juan Carlos (83 l.) groził jej śmiercią i prześladował ją, kiedy go rzuciła! Relacja pięknej kobiety i króla trwała w latach 2004-2009. Corinna zu Sayn-Wittgenstein-Sayn (57 l.) składa pozew cywilny, a eks-władca broni się... immunitetem!

Bulwersujący proces i kolejny skandal w hiszpańskiej rodzinie królewskiej! Była kochanka byłego hiszpańskiego króla twierdzi, że Juan Carlos (83 l.) groził jej śmiercią, prześladował ją i nękał, kiedy go rzuciła! Corinna zu Sayn-Wittgenstein-Sayn (57 l.) i znany z niezliczonych romansów Juan Carlos spotykali się, gdy rządził on jeszcze Hiszpanią, w latach 2004-2009. Abdykował na rzecz syna Filipa VI w 2014 roku, ale najwyraźniej nie zamierzał abdykować z roli playboya ani wcześniej, ani później. Jak twierdzi dziś Corinna zu Sayn-Wittgenstein-Sayn, zaczął ponownie robić jej awanse, tym razem już niechciane. Przez pewien czas po rozstaniu byli przyjaciółmi, Juan Carlos miał nawet obdarowywać byłą kochankę cennymi prezentami. Jednak kobieta nie była już zainteresowana wznowieniem romansu. Podobno Juan Carlos nie mógł tego przeboleć i upokorzony, zaczął się mścić. Do tego stopnia, że sprawa znalazła właśnie finał w sądzie! Szczegóły są szokujące. Corinna zu Sayn-Wittgenstein-Sayn składa pozew cywilny i twierdzi, że władca za pośrednictwem swoich ludzi groził jej śmiercią, nachodził ją i nękał. Tajemniczy człowiek miał kierować groźby do Corinny i jej rodziny w Connaught Hotel w Londynie jeszcze w 2012 roku, a zdarzenie to zbiegło się w czasie z tajemniczym włamaniem do rezydencji kobiety w Szwajcarii, kiedy to przetrząśnięto dokumenty w szufladach, a na stoliku nocnym pozostawiono książkę o śmierci księżnej Diany.

NIE PRZEGAP: Książę William KRÓLEM już za parę miesięcy?! "Kate jest gotowa"

NIE PRZEGAP: Książę Karol POZYWA za słowa o rasizmie?! Wojna w rodzinie królewskiej!

Sonda
Czy jesteś w dobrych relacjach z byłymi partnerami?

Autor tej książki dowodził, że w śmierć księżnej były zamieszane tajne służby. Potem Corinna odebrała telefon, a w słuchawce męski głos powiedział po hiszpańsku: "Jest wiele tuneli między Monako a Niceą". Innym razem strzelano (!) w kierunku domu eks kochanki króla, w 2017 roku wycięto dziurę w oknie jej sypialni, kiedy Corinna tam spała. Kobieta zamierza udowodnić przed sądem, że wszystko to były groźby ze strony króla, ale jego prawnicy powołują się na immunitet chroniący go przed procesem w obcym kraju. Eks-król od 2020 roku mieszka w Abu Dhabi.

NIE PRZEGAP: Dramat w rodzinie królewskiej! Śmierć blisko królowej Elżbiety II

NIE PRZEGAP: Książę William miał romans ze znaną piosenkarką?! Skandal w rodzinie królewskiej

Akcja jak z filmu Patryka Vegi! Kielczanie nie spodziewali się hiszpańskiej policji!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE