Królowa Elżbieta II

i

Autor: Julian Calder

Królowa Elżbieta II ma KORONAWIRUSA?! PANIKA w Pałacu Buckingham

2020-03-15 16:50

Brytyjska królowa Elżbieta II I jej mąż książę Filip opuścili Pałac Buckingham i przenieśli się na zamek w Windsorze pod Londynem - informuje brytyjski tabloid "The Sun". W związku z pandemią koronawirusa para królewska rozważa przeniesienie się do wiejskiej posiadłości Sandringham w hrabstwie Norfolk.

"(Królowa Elżbieta - przyp. red.) czuje się dobrze, ale uznano, że najlepiej będzie jeśli się przeniesie. Wiele osób z personelu pałacowego jest trochę spanikowanych z powodu koronawirusa. Przez pałac przepływa nieustający strumień gości, w tym politycy i dygnitarze z całego świata. Do niedawna królowa spotykała tam wielu ludzi. Ale mając na względzie, że jest na kilka tygodni przed 94. urodzinami, doradcy uważają, że lepiej by była w bezpiecznym miejscu" - mówi informator "The Sun". W Pałacu Buckingham nie było jeszcze żadnych pozytywnych testów na koronawirusa, ale nikt nie chce podejmować ryzyka - dodaje informator gazety. Na ostatnim przyjęciu w pałacu królowa unikała podawania ręki gościom.

Źródło: PAP

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE