Krowa wypadła z pędzącej ciężarówki proso na autostradę. Wstrząsające nagranie!

i

Autor: Shutterstock; Twitter/@DailyMirror

Potworna historia!

Krowa wypadła z pędzącej ciężarówki prosto na autostradę. Wstrząsające nagranie!

2023-08-03 13:33

Bardzo groźnie wyglądające i niebezpieczne zdarzenie na ruchliwej autostradzie. Kilka dni temu z jednej z jadących trasą ciężarówek wprost pod koła pędzących samochodów wypadła krowa. Do mediów społecznościowych trafiło nagranie tej niecodziennej sytuacji. Widać na nim spanikowane zwierzę i kierowców, którzy próbują zrobić wszystko, by je ominąć.

Krowy wypadły na autostradę. Groźnie w Wielkiej Brytanii

"Prawie zginąłem przez latającą krowę, która wyleciała na autostradę z ciężarówki" - taką wiadomość tuż po przerażającym zdarzeniu napisał do żony Brytyjczyk, 52-letni Kevin Rogers, który nagrał sytuację, do jakiej doszło na drodze M6 w pobliżu Wednesbury w West Midlands. Jak relacjonował później, żona mu nie uwierzyła.  Jak podaje "Mirror", w pewnym momencie na drogę pełną aut wypadła krowa. Kierowcy zaczęli zjeżdżać na bok, by nie zderzyć się z przerażonym zwierzęciem. Wszystko widać na szokującym nagraniu, które błyskawicznie rozprzestrzeniło się po mediach społecznościowych.

Wielka Brytania. Krowy wypadły wprost pod koła aut

Wkrótce okazało się, że z wozu wypadło jeszcze jedno zwierzę. "Policja twierdzi, że inna krowa również wypadła, ale dwie mile dalej, a autostrada była zamknięta w obu kierunkach przez około 90 minut" - czytamy. Służby pomogły przemieścić ranne zwierzęta w bezpieczne miejsce. Nie wiadomo, w jakim są w tej chwili stanie. Jak to się stało, że krowy wypadły na drogę? Szczegóły ustali śledztwo, jednak wstępne założenia są takie, że furgonetka była źle zabezpieczona. "To było coś przerażającego, zaskakującego. Cieszę się, że udało mi się w porę zareagować i zjechać na bok" - mówi Rogers.

Sonda
Boisz się zimą kierować samochodem?
Staranował radiowóz na autostradzie. To cud, że nikt nie zginął
Nasi Partnerzy polecają