Książę Harry skłamał na temat księcia Karola! Ujawniono milionowe przelewy

2021-06-24 10:00
Meghan urodziła!
Autor: Instagram Książę Harry i Meghan Markle

Przełomowe informacje na temat brytyjskiej rodziny królewskiej! Przedstawiciele księcia Karola ujawnili rachunki jego rezydencji Clarence House za 2020 rok. Wynika z nich jasno, że chociaż książę Harry i Meghan Markle nie byli już wówczas pracującymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej, to nadal otrzymywali milionowe przelewy od księcia Karola z funduszu wspierania krewnych zasilanego dochodami księstwa Kornwalii. Tymczasem w wywiadzie u Oprah Winfrey książę Harry twierdził, że nie dostał od Karola ani grosza. Dokumenty pokazują jasno, że kłamał. Dlaczego to zrobił?

- Moja rodzina dosłownie odcięła mnie finansowo i musiałem sam zapewnić nam ochronę, działo się to w pierwszym kwartale 2020 roku. Zostało mi tylko to, co odziedziczyłem po matce - te słowa wypowiedział książę Harry w pamiętnym wywiadzie, jakiego wraz z Meghan Markle udzielili Oprah Winfrey. Chociaż największą burzę wywołały oskarżenia o rasizm w brytyjskiej rodzinie królewskiej, jakie wysunęła Meghan, to wielu zbulwersowały pretensje Harry'ego o "odcięcie finansowe". Skoro nie chcą być pracującymi członkami rodziny królewskiej, czemu mieliby nadal pobierać pałacowe pieniądze? Teraz ujawniono, że Harry delikatnie mówiąc minął się z prawdą. I nie są to już plotki, a oficjalne dokumenty ujawnione przez Clarence House, rezydencję księcia Karola. Opublikowano rachunki za 2020 rok.

NIE PRZEGAP: Księżniczka zbuntowała się przeciwko królowej? Jedna rzecz była dla niej ważniejsza

Wynika z nich jasno, że kiedy książę Harry i Meghan Markle nie byli już pracującymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej, nadal otrzymywali milionowe przelewy od księcia Karola z funduszu wspierania krewnych zasilanego dochodami księstwa Kornwalii. Chodzi o kwotę 4,4 miliona funtów, czyli około 22 milionów złotych, które Harry i Meghan w sumie otrzymali od początku 2020 roku. Przypomnijmy, że Megxit został ogłoszony przez nich na początku stycznia. Wpłaty kontynuowano do lata 2020 roku, a więc nie może być mowy o "pierwszym kwartale" jako terminie "finansowego odcięcia".

NIE PRZEGAP: Biskupi oblani KWASEM! Atak w klasztorze, sprawcą ksiądz!

Książe Harry: widziałem jak historia mojej matki się powtarza. Wywiad u Oprah Winfrey
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE