Księżna Kate i William planują ZEMSTĘ? Meghan Markle ma powody do obaw!

2021-05-03 19:35 Zofia Dąbrowska
Księżna Kate
Autor: East News

Nowe plotki o brytyjskiej rodzinie królewskiej! Podobno książę William i księżna Kate otrzymali błogosławieństwo Elżbiety II w sprawie odpowiedzi na zarzuty, jakie wysunęli w swoim sławnym wywiadzie Meghan Markle i książę Harry. W pałacowych komnatach według "Royals Monthly" powstał specjalny plan, który pozwoli Kate i Williamowi zarazem zrewanżować się za skandalizujący wywiad i zachować klasę godną przyszłej królewskiej pary.

Rodzina królewska obawiała się, czy syn Meghan Markle nie będzie miał zbyt ciemnej karnacji, uwięziła żonę Harry'ego w pałacu i nie reagowała na prośby o otrzymanie pomocy psychologicznej w czasie, gdy ciężarna Meghan miała myśli samobójcze. Takie zarzuty wysunęli wobec brytyjskiej rodziny królewskiej Meghan Markle i książę Harry w pamiętnym wywiadzie, jakiego udzielili Oprah Winfrey. Królowa zareagowała jedynie krótkim oświadczeniem, zgodnie z którym jest zaniepokojona zarzutami i załatwi sprawę w gronie rodzinnym. William nie wytrzymał i powiedział dziennikarzom, że "zdecydowanie nie są rodziną rasistów". Jednak oficjalnego stanowiska w sprawie konkretnych zarzutów nie było. Czy teraz się to zmieni? Oto nowe plotki!

NIE PRZEGAP: Książę Harry szokuje! To będzie cios dla królowej brytyjskiej

Otóż według "Royals Monthly" powstał podobno specjalny plan, który pozwoli Kate i Williamowi zarazem zrewanżować się za skandalizujący wywiad i zachować klasę godną przyszłej królewskiej pary. Zwłaszcza Kate chce wreszcie opowiedzieć swoją wersję wydarzeń, bo Meghan w wywiadzie oskarżyła ją osobiście o doprowadzenie do łez tuż przed ślubem. Podobno książę William i księżna Kate otrzymali błogosławieństwo Elżbiety II w sprawie odpowiedzi na zarzuty, jakie wysunęli Meghan Markle i książę Harry. W pałacowych komnatach według "Royals Monthly" powstał podobno specjalny plan. Otóż Kate i William mają zaangażować się w serię internetowych podcastów, w których przedstawią swoją działalność ekologiczną, a zarazem przemycą odpowiedzi na zarzuty Meghan i Harry'ego!

NIE PRZEGAP: Koronawirus obostrzenia. Podróże po Unii Europejskiej - będą ważne zmiany!

Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze