Książę Harry szokuje! To będzie cios dla królowej brytyjskiej

2021-05-03 15:20 Zofia Dąbrowska
Książę Harry i Meghan Markle w ciąży w 2019 roku
Autor: Facundo Arrizabalaga/Press Association/East News

Nie do wiary! Książę Harry w ciągu zaledwie roku zmienił się nie do poznania. Czyżby chciał aż tak bardzo zerwać więzi łączące go z brytyjską tradycją i z brytyjską rodziną królewską? Brytyjscy dziennikarze po przemowie księcia Harry'ego wygłoszonej podczas koncertu Vax Live w Los Angeles prześcigają się w komentarzach na temat ważnej zmiany, która zaszła w mężu Meghan Markle. królowa Elżbieta II może być tym wszystkim bardzo zasmucona! O co chodzi?

To może sprawić dużą przykrość królowej brytyjskiej! Czy to w ogóle możliwe, by książę Harry w ciągu zaledwie roku zmienił się nie do poznania i tak bardzo oddalił się od swojego dawnego życia? Brytyjscy dziennikarze po przemowie księcia Harry'ego wygłoszonej podczas koncertu Vax Live w Los Angeles prześcigają się w komentarzach na temat ważnej zmiany, która zaszła w mężu Meghan Markle. Otóż podczas przemowy na temat pandemii i konieczności dzielenia się szczepionkami z biednymi krajami Harry mówił... z mocno zmienionym akcentem!

NIE PRZEGAP: Koronawirus obostrzenia. Podróże po Unii Europejskiej - będą ważne zmiany!

Był to akcent o wiele bardziej amerykański niż brytyjski. Czyżby książę Harry zapomniał brytyjskiego angielskiego po zaledwie roku od przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych? Wcześniej plotki głosiły, że charakterystyczny amerykański akcent ma także Archie (2 l.), syn księcia Harry'ego i Meghan Markle. Królowa brytyjska z pewnością nie tego sobie życzyła dla wnuka i prawnuka! Czy poddani brytyjscy będą teraz oburzeni? A może Harry udaje, by przypodobać się Amerykanom i Meghan Markle?

NIE PRZEGAP: Emerytury Gwiazd. Nie uwierzysz na jakie świadczenie może liczyć Zbigniew Buczkowski!

Książe Harry: widziałem jak historia mojej matki się powtarza. Wywiad u Oprah Winfrey
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze