Madeleine McCann zginęła jak Iwona Wieczorek? Te podobieństwa szokują!

2020-07-29 8:20 zw
Madeleine McCann, Iwona Wieczorek
Autor: AP, Archiwum SE Madeleine McCann

Kolejne sensacyjne informacje w sprawie zniknięcia Madeleine McCann! Niemiecka policja namierzyła miejsce, w którym mogą znajdować się szczątki zaginionej w 2007 roku małej Brytyjki. Podobieństwo do sprawy Iwony Wieczorek jest oderzające. Zwłoki ukryto w ten sam sposób?!

Obie zniknęły w niewyjaśnionych okolicznościach i po dziś dzień nie znaleziono ich ciał ani nie potwierdzono stuprocentowo, kto stał za ich zaginięciami. Ale jak się okazuje, to nie jedyne podobieństwa między sprawami Madeleine McCann i Iwony Wieczorek. Niemiecka policja namierzyła bowiem miejsce, w którym mogą znajdować się szczątki zaginionej w 2007 roku małej Brytyjki.

Podobieństwo do sprawy Iwony Wieczorek jest szokujące. Bo chodzi o teren ogródków działkowych, pod którym znajduje się podziemny kanał czy tunel. Niedawno polska policja rozkopywała działki w Trójmieście i natknęła się na kanał zalany betonem. Teraz znaleziono podobną konstrukcję pod ogródkiem działkowym w Hanowerze, gdzie przez pewien czas mieszkał głowny podejrzany w sprawie Madeleine, Christian B. Trwają przeszukania działki.

Poszukiwania Iwony Wieczorek przez Janusza Szostaka.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.