Makabryczny finał poszukiwań zaginionego. Argentyńczyk znaleziony w żołądku rekina

i

Autor: Shutterstock Makabryczny finał poszukiwań zaginionego. Argentyńczyk znaleziony w żołądku rekina

Osierocił trójkę dzieci

Argentyńczyk znaleziony w żołądku rekina. "Rozciąłem brzuch i znalazłem przedramię z tatuażem"

2023-03-02 12:09

32-letni Diego zaginął 18 lutego. To wtedy wybrał się na przejażdżkę kładem, z której już nie wrócił. 20 lutego na plaży w okolicach Rocas Coloradas w Argentynie odnaleziono jego pojazd, a obok wgnieciony przy podbródku kask. Nikt nie podejrzewał, że finał akcji poszukiwawczej będzie aż tak dramatyczny. Szczątki mężczyzny znaleziono w żołądku złowionego 26 lutego rekina.

Groza! W niedzielę, 26 lutego, dwóch rybaków wybrało się na połów w okolicach Chubut w Argentynie. Złowili trzy rekiny, po czym zabrali się do ich sprawiania. To wtedy jeden z mężczyzn dokonał makabrycznego odkrycia. "Miałem takiego pecha, że ​​byłem sam, gdy to zobaczyłem - mówił rybak w nagraniu, które opublikował argentyński serwis "Diario Jornada". "Otworzyłem brzuch rekina i znalazłem w środku przedramię z tatuażem". Właśnie dzięki tatuażowi udało się rozpoznać zwłoki. Na przedramieniu widniał bowiem napis "Josefina". Rodzina szybko zidentyfikowała szczątki.

Pojechał na wycieczkę kładem, znalazł się w brzuchu rekina

Okazało się, że należą do zaginionego tydzień wcześniej Diego Barrii. 32-letni Argentyńczyk był widziany ostatni raz 18 lutego, gdy wybrał się na przejażdżkę swoim kładem. Dwa dni później na plaży znaleziono rozbity pojazd, a koło niego wgnieciony w okolicy podbródka kask mężczyzny. Ojciec trójki dzieci od tamtej pory nie dawał znaku życia - podaje "Daily Mail".

Argentyna. Tajemniczy wypadek na kładzie

Teraz argentyńskie służby sprawdzą, jak doszło do tego, że kład ofiary został zniszczony i w jaki sposób mężczyzna znalazł się w wodzie, by ostatecznie paść łupem rekina. Nie jest wykluczone, że w incydencie brał udział jeszcze jeden pojazd. Na razie śledczy skłaniają się ku hipotezie, że Barría został ranny w wypadku i leżał nieprzytomny na plaży, aż przypływy wypchnęły jego ciało do morza.

Sonda
Widziałeś kiedyś rekina?
Dzień rekina w łódzkim Orientarium
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają