Małżeństwo królowej Elżbieta i księcia Filipa przetrwało ponad 70 lat! Jego historia zdumiewa i wzrusza

2021-06-12 12:07
Królowa Elżbieta II i książę Filip
Autor: East News Królowa Elżbieta II i książę Filip

Przez ponad 70 lat udowadniali, że ich małżeństwo potraf przetrwać największe życiowe zawirowania. Historię tej niezwykłej miłości ukaże dokument "Królowa Elżbieta i Książę Filip: Miłość i obowiązki".

Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey

Tworzyli jedno z najpotężniejszych małżeństw na świecie. Królowa Elżbieta i jej mąż książę Edynburga Filip na przestrzeni kolejnych dekad dawali Brytyjczykom poczucie stabilności i stanowili dowód siły monarchii. Choć w historii najsłynniejszej rodziny królewskiej nie brakowało kryzysowych momentów, oboje pomagali przetrwać członkom dynastii Windsorów wszystkie trudne chwile. Twórcy dokumentu "Królowa Elżbieta i Książę Filip: Miłość i obowiązki" przybliżą widzom historię tego ich niezwykłego małżeństwa, ich pełną miłości relację, pokazując zarazem jak wielką rolę odegrała ona w historii brytyjskiego narodu.

Emisja w TV:

Królowa Elżbieta i Książę Filip: Miłość i obowiązki

sobota 12.40 TVP 1

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze