Mąż zastrzelił prawnika żony po rozwodzie! Wywalczył za duże alimenty

i

Autor: Archiwum Mąż zastrzelił prawnika żony po rozwodzie! Wywalczył za duże alimenty

Morderstwo po rozwodzie

Mąż zastrzelił prawnika żony po rozwodzie! Bo wywalczył za duże alimenty

2022-12-12 12:46

Krwawy mord przez wyrok w sprawie rozwodu! Wściekły eks mąż zabił prawnika byłej żony, kiedy ten wywalczył wysokie alimenty dla swojej klientki. Allen Tayeh (65 l.) wszedł do biura Douga Lewisa w amerykańskim stanie Georgia i zastrzelił prawnika, a potem podpalił budynek. Mężczyzna został aresztowany.

Zabójstwo adwokata po rozprawie rozwodowej! Były mąż klientki wściekł się przez wysokie alimenty, strzelił parę razy z zimną krwią

Awantury rozwodowe doprowadziły do potwornego morderstwa! Te dramatyczne wydarzenia miały miejsce w Lawrenceville w amerykańskim stanie Georgia. Niedawno odbyła się tam ostatnia rozprawa rozwodowa Allena Tayeha (65 l.) i jego żony. Kobieta złożyła wniosek o rozwód w styczniu 2021 roku. Jako adwokata wynajęła Douga Lewisa. Młody, ambitny prawnik walczył w sądzie jak lew. Jego argumentacja była na tyle przekonująca, że sędzia wydał wyrok bardzo korzystny finansowo dla kobiety, zaś bardzo niekorzystny dla jej byłego już męża. Kiedy Tahey dowiedział się o tych wszystkich kosztach, był wściekły. Okazało się, że musi zapłacić byłej żonie prawdziwą fortunę, a do tego koszty sądowe. Sąd nakazał 65-latkowi oddawanie żonie połowy emerytury, zapłatę 138 tysięcy dolarów w ciągu 90 dni jako równowartość części domu w miejscowości Dacula, a także wypłacanie 500 dolarów alimentów miesięcznie. Do tego dochodziły wspomniane koszty sądowe w wysokości niemal 28,5 tysiąca dolarów.

Były mąż nie chciał płacić alimentów ani kosztów sądowych. Zabił prawnika i podpalił jego biuro

Allen Tahey nie zamierzał tego wszystkiego płacić. Po prostu ignorował wszelkie wyroki i wezwania do zapłaty. Wtedy Doug Lewis zwrócił się o pomoc do komornika, by odzyskać od dłużnika koszty sądowe, w tym swoje wynagrodzenie. Tymczasem w byłym mężu narastała wściekłość. Obwiniał mecenasa o swoje niepowodzenia. W końcu postanowił załatwić tę sprawę w krwawy sposób. Wziął broń i poszedł prosto do biura, gdzie Doug Lewis siedział nad dokumentami. Otworszył drzwi, a gdy prawnik się obejrzał, strzelił do niego kilka razy z zimną krwią. Potem oblał biuro benzyną i podpalił je, by zatrzeć ślady. Został jednak szybko aresztowany. Odpowie za morderstwo i nie może opuścić aresztu, sędzia nie zgodził się na wyznaczenie kaucji.

Sonda
Czy wśród twoich znajomych ktoś się rozwiódł?
Mąż zastrzelił prawnika żony po rozwodzie! Wywalczył za duże alimenty

i

Autor: Shutterstock; Linkedin Mąż zastrzelił prawnika żony po rozwodzie! Wywalczył za duże alimenty

QUIZ - czy te przepisy są prawdziwe?

Pytanie 1 z 10
Na chodniku nie mogą parkować auta osobowe o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 2,5 tony
Jak ustala się opiekę nad dzieckiem po rozwodzie?