Meat Loaf NIE ŻYJE! Jego hit znają wszyscy. Muzyka zabił Covid-19

2022-01-21 10:31
Meat loaf nie żyje
Autor: EAST NEWS Meat loaf nie żyje

Nie żyje legendarny rockman! Świat obiegły informacje o tym, że zmarł Meat Loaf (+74 l.). Jego przebój „I'd Do Anything for Love (But I Won't Do That)” do dziś często grają stacje radiowe i niemal każdy potrafi go zanucić. Podano już przyczynę śmierci sławnego artysty. Okazuje się, że Meat Loaf przegrał walkę z Covid-19.

Koronawirus zabił sławnego rockmana! Świat obiegły informacje o tym, że zmarł amerykański gwiazdor Meat Loaf (+74 l.). Jego przebój „I'd Do Anything for Love (But I Won't Do That)” do dziś często grają stacje radiowe i niemal każdy potrafi go zanucić. Informację o śmierci Meat Loaf potwierdzili jego przedstawiciele. "Wiemy, jak wiele znaczył dla wielu z was i naprawdę doceniamy każde oznaki miłości i wparcia okazywane w czasie, gdy przeżywamy żałobę po stracie tak inspirującego artysty i wspaniałego człowieka. Nie przestawajcie dawać czadu!" - głosi oficjalne oświadczeniw bliskich artysty. Do ostatnich chwil przy piosenkarzu czuwały żona Deborah oraz dorosłe córki Pearl i Amanda. Meat Loaf urodził się 1947 roku, jego prawdziwe imiona i nazwisko to Marvin Lee Aday.

NIE PRZEGAP: Miliony ludzi nie dostaną WYPŁATY! Bo nie wzięli trzeciej dawki szczepionki

NIE PRZEGAP: Pamela Anderson się ROZWODZI! Szósty rozwód z piątym mężczyzną

Sonda
Czy znałeś kogoś, kto umarł na Covid-19?

Meat Loaf był obecny na scenie muzycznej przez ponad połowę stulecia i sprzedał ponad sto milionów płyt. Album "Bat Out of Hell" (1977) sprzedał się w ponad 43 milionach egzemplarzy, co niemal wyrównuje wynik albumu "Thriller" Michaela Jacksona. Meat Loaf zagrał także w około pięćdziesięciu filmach, między innymi w musicalu "The Rocky Horror Picture Show" z 1975 roku.

NIE PRZEGAP: Książę tonie w MILIONOWYM długu! Skandal w rodzinie królewskiej

NIE PRZEGAP: Od dziś fryzjerzy tylko dla zaszczepionych! Przepustka Covid-19

QUIZ. Ile wzrostu mają te gwiazdy? Przygotuj się na szok, jeśli tego nie wiesz

Pytanie 1 z 10
Ile wzrostu ma Kylie Minogue?
Poradnik Zdrowie: LONG COVID
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE