Harry i Meghan

i

Autor: Shutterstock Harry i Meghan

Rodzina królewska

Meghan Markle ma nowy sposób na zarobek! Chce uniezależnić się od Harry'ego?

2023-06-02 13:10

Nowe, sensacyjne plotki o Meghan Markle! Jak piszą brytyjskie media, żona księcia Harry'ego ma już pomysł na zarabianie pieniędzy niezależnie od męża. Czyżby jednak kłopoty w raju, o których plotkuje się coraz silniej? Jedno jest pewne - Meghan Markle ma szansę zarobić grube miliony! O co chodzi?

Meghan Markle chce uniezależnić się finansowo od męża? Podobno zamierza reaktywować swojego bloga The Tig i na nim zarabiać

Meghan Markle i książę Harry od paru lat opierają swoje zarobkowanie na opowiadaniu o życiu w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Wielomilionowe kontrakty, jakie zawarli na autobiografię księcia, trzyodcinkowy program dla Netflixa czy wywiad z Oprah Winfrey pozwoliły im na życie w Hollywood w sąsiedztwie gwiazd. Jednak pałacowe intrygi i żale związane z rodzinnymi sporami to temat, który zaczyna się wyczerpywać. Co gorsza, narastają plotki o rzekomym kryzysie w małżeństwie Meghan Markle i księcia Harry'ego. Co w tej sytuacji zrobi rozmiłowana w luksusie Meghan? jak się okazuje, żona księcia Harry'ego ma już pomysł na zarabianie pieniędzy niezależnie od męża. O co chodzi?

Meghan Markle będzie zarabiać 30 tysięcy dolarów za jeden wpis w internecie

Według "Mirror" Meghan Markle szykuje się na wielką reaktywację swojego lifestylowego bloga The Tig, którego prowadziła, zanim zaręczyła się z księciem Harrym. The Tig był zbiorem wpisów o modzie, restauracjach, przepisach kulinarnych, ale też miejscem dla osobistych zwierzeń i rozważań Meghan Markle. Protokół brytyjskiej rodziny królewskiej zabrania jej pracującym członkom udzielania się w mediach społecznościowych oraz reklamowania produktów, stąd Markle bloga musiała zamknąć. Teraz, gdy Sussexom zaczyna brakować pomysłów na siebie, The Tig może dać księżnej upragniony zastrzyk gotówki. A jak wyliczyło JeffBet, za jeden post sponsorowany Meghan mogłaby dostać nawet 30 tysięcy dolarów, rocznie zaś zarabiać na blogu 800 tysięcy dolarów.

QUIZ. Co wiesz o Meghan Markle? Tylko dla znawców brytyjskiej rodziny królewskiej!

Pytanie 1 z 10
Meghan Markle prowadziła bloga o nazwie "The Tig". Skąd taka nazwa?
Co napisał Książę Harry?