Meghan i Harry

i

Autor: SE

Rodzina królewska

Meghan Markle wyprowadza się z Los Angeles?! Wiadomo, gdzie wyjedzie

2023-07-24 13:00

Szykują się wielkie zmiany w życiu Meghan Markle i księcia Harry'ego?! Źródła donoszą, że dom w Montecito, gdzie obecnie rezydują książęta Sussex, może zostać niebawem wystawiony na sprzedaż. Podobno współpracownicy Meghan błagają ją, by przestała już stawiać na Harry'ego i zaczęła karierę na własny rachunek, w dodatku nie w Montecito...

Meghan Markle wyniesie się do Malibu, by zawrzeć znajomości z największymi szychami Hollywood? Będzie mieć kłopoty!

To nie jest dobry czas dla Meghan Markle i księcia Harry'ego. Stracili umowę ze Spotify wartą 20 milionów dolarów, a plotki o ich oderwaniu od rzeczywistości i braku profesjonalizmu obiegły świat. Do tego dochodzą pogłoski o kryzysie małżeńskim u Meghan i Harry'ego. Jak temu wszystkiemu zaradzić? Co teraz Sussexowie będą robić w Stanach Zjednoczonych, skoro nie potrafią zrobić kariery w żadnej branży? Na ten temat piszą ostatnio Daily Star oraz NewsNation. Podobno dom w Montecito, gdzie obecnie rezydują książęta Sussex, może zostać niebawem wystawiony na sprzedaż. Współpracownicy Meghan błagają ją, by przestała już stawiać na Harry'ego i zaczęła karierę na własny rachunek, w dodatku nie w Montecito... Para może wynieść się zatem do Malibu położonego na przedmieściach Los Angeles. Malibu to miejsce, gdzie zawierane są wielomilionowe kontrakty z gwiazdami, wiele sław ma tutaj domy. Meghan zapewne chce zawrzeć jakieś interesujące znajomości.

"William i Kate  nie pojawią się na premierze, jeśli pomyślą, że ktoś przyjaźni się z Harrym i Meghan"

Ale podobno nie będzie jej łatwo. Jak ocenia Paula Froelich, starsza producentka newsów NewsNation i królewska ekspertka, Hollywood nie chce Meghan i Harry'ego, bo obawia się reakcji księcia Williama i księżnej Kate. „Każdy ma film do sprzedania i sztukę na Broadwayu, którą chce zadebiutować w Londynie lub na West Endzie, i wiedzą, że książę William i Kate – którzy są największymi celebrytami, jakich można sobie tam wyobrazić, nie pojawią się na premierze, jeśli pomyślą, że ktoś przyjaźni się z Harrym i Meghan. Moje źródła mówią mi, że chodzi o pieniądze. A wielcy gracze w Hollywood nie narażają swoich interesów dla Harry'ego i Meghan" - ocenia komentatorka, powołując się na hollywoodzkie źródło.

Sonda
Czy lubisz nowinki z rodziny królewskiej?

QUIZ. Największe skandale w rodzinach królewskich! Pamiętasz wszystkie? Test tylko dla prawdziwych znawców

Pytanie 1 z 10
Król Karol III jako książę Karol romansował z Camillą, która dziś jest królową małżonką. Pewien członek królewskiego rodu miał romans z inną Camillą - La Camillą z zespołu Army of Lovers znaną z wielkiego biustu. Kto to był?
Książę William w brytyjskiej bazie wojskowej na terenie lotniska w Rzeszowie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany