Meghan i Harry

i

Autor: Shutterstock

Rodzina królewska

Dramat Meghan Markle i księcia Harry'ego! "Ich życie to piekło"

2023-07-20 11:55

Kryzys u Meghan Markle i księcia Harry'ego narasta czy jest całkiem zmyślony?! Mnożą się sprzeczne doniesienia o tym, co dzieje się u Sussexów. Są już takie źródła "zbliżone do pary", które informują o tym, że życie Meghan i Harry'ego to "piekło", a para musi już sprzedawać wystawną rezydencję w Montecito, bo jest za droga w utrzymaniu...

Meghan Markle i książę Harry przechodzą przez piekło? Kłopoty finansowe odbiły się na małżeństwie Sussexów. Sprzedają dom?!

Co tak naprawdę dzieje się u Meghan Markle i księcia Harry'ego?! Niemal każdego dnia pojawiają się nowe plotki na temat kryzysu małżeńskiego, jaki podobno ich dosięgnął. Doniesienia są sprzeczne i skrajne, a niektóre plotki naprawdę sensacyjne! Piszą o tym wszystkim "Page Six" czy RadarOnline. To pierwsze źródło cytuje osobę zbliżoną do Meghan i Harry'ego, która nazywa plotki o kryzysie "całkowicie zmyślonymi". Ale to drugie dotarło do kogoś, kto ma inne zdanie. Według ten wersji książę i księżna "dają sobie trochę czasu", by naprawić swój związek i żyją osobno, zaś Harry, jak już pisaliśmy, chce uciec do Afryki i kręcić tam samotnie dokument. "Próbują dowiedzieć się, co w nich uderzyło. Harry nie pasuje do tandetnego hollywoodzkiego świata Meghan” – powiedziało źródło RadarOnline, dodając, że książę ma nadzieję „odnaleźć siebie”.

"Ten stres, w połączeniu z ich problemami emocjonalnymi, zmienił ich życie w piekło”

Według RadarOnline największy cios zadała związkowi Meghan i Harry'ego pogarszająca się sytuacja finansowa. Są „pod ogromną presją finansową, aby sfinansować swój wystawny kalifornijski styl życia, w tym rezydencję za 14 milionów dolarów i ogromne koszty ochrony. Ten stres, w połączeniu z ich problemami emocjonalnymi, zmienił ich życie w piekło” – kontynuuje źródło. To nie koniec. Anonimowy informator powiedział Deuxmoi, że para „sprzedała swoją posiadłość w Montecito”, a Harry „mieszka w innym miejscu”. „Nie jestem pewien, czy dom został sprzedany, ale słyszałem kilka tygodni temu, że przebywał tam gdzie indziej” - głosi ta plotka.

Sonda
Czy Meghan Markle i książę Harry niebawem się rozwiodą?

QUIZ. Co wiesz o Meghan Markle? Tylko dla znawców brytyjskiej rodziny królewskiej!

Pytanie 1 z 10
Meghan Markle prowadziła bloga o nazwie "The Tig". Skąd taka nazwa?
Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany