Książę Harry zostawia Meghan Markle samą w USA! Ucieka do Afryki

i

Autor: Seth Wenig/AP

Rodzina królewska

Szok! Książę Harry zostawia Meghan Markle samą w USA! Ucieka do Afryki

2023-07-10 11:19

Szok i niedowierzanie! Książę Harry czmychnie do Afryki przed Meghan Markle?! Zachodnie media na wyścigi informują o zaskakującej samotnej podróży księcia. Meghan Markle nie będzie mu towarzyszyć, choć jej mąż zamierza spędzić w egzotycznych okolicznościach przyrody sporo czasu. Czy to Wam coś przypomina?...

Kryzys u Meghan Markle i księcia Harry'ego to fakt? On wyjeżdża do Afryki bez żony! To tam zaczynała się ich miłość

Plotki o narastającym kryzysie w małżeństwie Meghan Markle i księcia Harry'ego nie mają końca. Nie uciszyły ich nawet pierwsze od dawna zdjęcia przedstawiające uciekinierów z brytyjskiej rodziny królewskiej trzymających się za ręce. Może dlatego, że do paparazzi uśmiechała się tylko Meghan? Teraz pojawiły się nowe, szokujące plotki o Sussexach! Zachodnie media (z "The Sun" i "Page Six" na czele) na wyścigi informują o zaskakującej samotnej podróży księcia. Meghan Markle nie będzie mu towarzyszyć, choć jej mąż zamierza spędzić w egzotycznych okolicznościach przyrody sporo czasu. O co chodzi? Otóż Harry ma niebawem wyjechać sam do Afryki, by kręcić tam dokument Netflixa. Ma być on inspirowany ostatnią afrykańską podróżą księżnej Diany. Nieobecność Meghan tym bardziej dziwi, że przecież to w Afryce miały miejsce pierwsze poważne randki jej i księcia. Brak chęci na romantyczne wspomnienia, a może konieczność związana z tym, że para ma już dzieci i być może z jakichś względów zabranie ich na Czarny Ląd byłoby bardzo trudne?

Książę Harry jak księżna Monako? Ona też uciekła do Afryki po plotkach o małżeńskim kryzysie

W każdym razie cała ta sytuacja kojarzy się z innym skandalem w innym książęcych małżeństwie. Chodzi o księżną Charlene i księcia Monako, Alberta. Ponad dwa lata temu Charlene nagle wyjechała do rodzinnego RPA, oficjalnie by doglądać swojej fundacji ratującej nosorożce. Wizyta przeciągnęła się niemal do roku, oficjalnie z powodu poważnej infekcji uniemożliwiającej podróże, na jaką zapadła księżna, nieoficjalnie - przez kolejnego nieślubnego potomka Alberta. Teraz księżna jest już z powrotem w Monako. Czy Harry też wróci?

Sonda
Trzymasz stronę Harry'ego w wojnie z rodziną królewską?

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?
Co napisał Książę Harry?
Listen on Spreaker.