Meghan Markle żąda TESTU DNA! Harry NIE JEST księciem?!

2020-11-06 9:20
Meghan Markle
Autor: Eastnews Meghan Markle

Ten skandal może przyćmić wszystkie inne afery wywołane przez Meghan Markle (39 l.) i księcia Harry'ego (35 l.)! W ich hollywoodzkiej rezydencji wybuchają podobno kłótnie na tle wątpliwości w kwestii pochodzenia Harry'ego. Meghan zażądała wykonania testu DNA. Chce wiedzieć, czy wyszła za prawdziwego, czy za farbowanego księcia!

Te plotki krążyły po brytyjskich salonach, odkąd książę Harry przyszedł na swiat. Jego rude włosy były wszak takie same, jak u jednego z kochanków księżnej Diany (+36 l.), Jamesa Hewitta... Czyżby nie był synem Karola, a w jego żyłach nie płynęła ni kropla błękitnej krwi?! Jedni obliczali, że Harry nie mógł być spłodzony w czasie romansu Królowej Ludzkich Serc z oficerem brytyjskiej kawalerii, inni wskazywali na liczne podobieństwa łączące młodego księcia z kochankiem Lady Di.

Wątpliwości nigdy nie zostały ostatecznie rozwiane i jak donosi magazyn "Woman's Day", spędzają one teraz sen z powiek Meghan Markle! Aktorka zastanawia się, czy wyszła za prawdziwego, czy za farbowanego księcia i w efekcie zażądała od męża wykonania testu DNA, tak by wszystko wreszcie stało się jasne. Czy chce w ten sposób na zawsze uniezaleznić się od rodziny królewskiej, a może zamierza unieważnić swoje małżeństwo?

Tak mieszka Kasia Tusk. Luksusowe wnętrza robią wrażenie. Złote krany, fikuśny żyrandol
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze