Miedwiediew chleje na umór i się objada. Dźgnął się nożem kuchennym w brzuch

i

Autor: Ekaterina Shtukina/AP

Rodzina się o niego martwi

Miedwiediew dźgnął się nożem kuchennym w brzuch! Chleje na umór, sensacyjne doniesienia!

2023-06-02 10:49

Były prezydent Rosji, a teraz wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej jest w fatalnej formie. Od lat mówi się, że zaufany człowiek Putina ma problemy z alkoholem. Teraz jednak sytuacja chyba wymknęła się spod kontroli. Jak donosi autor kanału Generał SWR, Dmitrij Miedwiediew nie panuje nad tym, ile pije. Dodatkowo niedawno doszło do przedziwnego incydentu z jego udziałem.

Dmitrij Miedwiediew, nazywany czasem zmiennikiem Putina (zostaje prezydentem Rosji wtedy, gdy zgodnie z przepisami Putin już nie może), to były prezydent i premier Rosji, a obecnie wiceprzewodniczący Rady Bezpieczeństwa Rosji. Jest znany ze swoich szokujących, nienawistnych wypowiedzi na temat Ukrainy i Zachodu. Jest też znany z zamiłowania do zaglądania do kieliszka. Wytknął mu to niedawno szef uralskiego ruchu zrzeszającego abstynentów. "Proponuję Ci, byś przestał pić alkohol. Będzie to pożyteczne i korzystne dla Ciebie, Twojego środowiska oraz kraju. Kraj potrzebuje trzeźwych liderów" - apelował Andriej Tumaszow.

Miedwiediew nie panuje nad piciem

Jego wezwania jednak chyba na niewiele się zdały, bo podobno Miedwiediew nie dość, że wciąż pije, to w dodatku pije jeszcze więcej. Donosi o tym autor kanału Generał SWR, prawdopodobnie były generał Służb Wywiadu Zagranicznego Rosji, który ma na Kremlu zaufane źródła. "Bliscy byłego prezydenta Rosji Dmitrija Miedwiediewa są zaniepokojeni pogorszeniem się jego zdrowia fizycznego i psychicznego z powodu uzależnienia od alkoholu. Miedwiediew ma trudności z wyjściem ze swojego upijania się, a kiedy jest trzeźwy, jest przeważnie przygnębiony".

Miedwiediew targnął się na życie? 

To nie wszystko. Podobno kilka dni temu znaleziono go z ranami kłutymi brzucha. "Krewni i strażnicy opowiadają o niedawnej nieudanej próbie samobójczej, kiedy Miedwiediew pod wpływem alkoholu próbował zadać nożem stołowym rany kłute brzucha i klatki piersiowej. Wszystko skończyło się na zadrapaniach, lekkich skaleczeniach i siniakach, ale to już druga próba odebrania sobie życia przez byłego prezydenta. Tym razem Miedwiediew nie pisał listów samobójczych, najwyraźniej decyzja była spontaniczna" - czytamy. Przypomnijmy, kilka miesięcy temu agencja UNIAN i Generał SWR donosiły, że Miedwiediew, kompletnie pijany, próbował odebrać sobie życie. W ręce miał naładowany pistolet, a w jego gabinecie znaleziono listy pożegnalne, w których obwiniał Putina. 

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

    Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży:  116 111    Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123    Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212    Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108    Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123    pokonackryzys.pl

W sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany