Była PASTOREM, została miss WIELKIEJ PUPY!

2021-03-02 10:00 zw
Była pastorem, została miss wielkiej pupy
Autor: instagram/andressaurachoficial

Szokujące przemiany brazylijskiej modelki! Andressa Urach (34 l.) nie może się zdecydować, czy chce być skromnym chrześcijańskim pastorem, czy półnagą uczestniczką konkursów na największe pośladki wszechświata. Ta piękność w 2012 roku zdobyła tytuł wicemiss wielkich pup, by potem porzucić rozbieranie się na rzecz domu modlitwy i płomiennych kazań. Ale teraz znowu nie wytrzymała! Zrzuciła nobliwe odzienie i jeszcze raz zaczęła się wypinać. Powiększa pupę przy pomocy operacji plastycznych, a jej plany są równie wielkie jak jej pośladki.

Historia zatoczyła koło okrągłe jak wielka pupa! Seksowna Andressa Urach (34 l.) z Brazylii nadal nie może się zdecydować, czy chce być skromnym chrześcijańskim pastorem, czy półnagą uczestniczką konkursów na największe pośladki wszechświata. W 2012 roku modelka zdobyła tytuł wicemiss w sławnym konkursie Miss Bum Bum, w którym mierzą się ze sobą właścicielki największych i najbardziej ponętnych pup. Potem jednak przeszła szokującą przemianę i została... kobietą pastorem. "Wiara całkowicie zmieniła moje życie i poglądy na wszystko. To nasze życie świadczy o tym, czy jesteśmy z Bogiem, a nie tylko to, co mówimy czy piszemy" - przekonywała nawrócona piękność.

NIE PRZEGAP: Grypa Hiszpanka WRÓCI? Naukowcy ostrzegają. Może przeżyć tylko CO TRZECI pacjent

Ale nie wytrzymała! Bo w tym roku konkurs Miss Bum Bum także się odbędzie mimo pandemii. Do lipca zostało jeszcze trochę czasu, ale rozmodlona Andressa jest już zwarta i gotowa. Powiększa pupę i usta przy pomocy operacji plastycznych, które kosztowały ją już około 160 tysięcy złotych i zapowiada, że weźmie udział w konkursie. Jak tłumaczy, z czegoś trzeba żyć, a rachunki same się nie zapłacą!

NIE PRZEGAP: Benedykt XVI ujawnia PRAWDĘ! Mówi o GEJOWSKIM lobby i swoim sumieniu

Ćwiczenia na jędrne pośladki
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze