Modelka zaklina wirusa! Wierzy, ze medytacja pomoże

2020-04-05 15:00 zw

Szaleństwo, a może dobry sposób na poradzenie sobie ze stresem? Jedna z najsławniejszych top modelek na świecie nawołuje do zbiorowej medytacji, by przekazać światu dobrą energię w dobie koronawirusa. Gisele Bundchen wierzy, że duchowa moc uratuje świat przed pandemią.

Jedna z najsławniejszych top modelek na świecie nawołuje do zbiorowej medytacji, by przekazać światu dobrą energię w dobie koronawirusa! Gisele Bundchen wierzy, że duchowa moc uratuje świat przed pandemią. Nawołuje do tego, by wszyscy razem medytowali, a wtedy powstanie ogromna ilość dobrej energii będąca w stanie przeciwstawić się złu. Szaleństwo, a może dobry sposób na poradzenie sobie ze stresem w naszych czasach?

Według pięknej Gisele już 20 minut medytacji każdego człowieka wystarczy, by duchowa moc mogła zmieniać świat. "To nie jest czysto fizyczna sprawa, lecz coś znacznie głębszego. Im więcej praktykujesz, tym bardziej efekty stają się niesamowite" - przekonuje Gisele Bundchen. Brazylijska piękność przez wiele lat była najlepiej opłacaną modelką świata, obecnie 39-letnią gwiazdę zdetronizowała Amerykanka Kendall Jenner.

Joga - układ powitanie słońca

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze