Uciekł z więzienia, policja zamknęła szkoły

i

Autor: Biuro prokuratora okręgowego hrabstwa Chester Uciekł z więzienia, policja zamknęła szkoły

Podano komunikat

Morderca uciekł z więzienia! "Zamknięto szkoły, nie wychodźcie z domów"

2023-09-07 18:14

Psychoza strachu w Pensylwanii! Z więzienia uciekł tam niebezpieczny morderca, który zabił co najmniej jedną osobę. 34-letni Brazylijczyk Danelo Souza Cavalcante zamordował byłą partnerkę na oczach jej dwójki małych dzieci, dźgając ją nożem 38 razy. Możliwe, że zabił także parę lat wcześniej. Mężczyzna jest poszukiwany, śledczy apelują do mieszkańców, by zostali w domach, zamknięto okoliczne szkoły.

Brutalny zabójca uciekł z więzienia przez dach! Policja zamknęła szkoły i apeluje do mieszkańców, by nie opuszczali domów

Jest bezwzględny, wyjątkowo brutalny i zdesperowany. Udało mu się uciec z więzienia i w każdej chwili może zaatakować. W Pensylwanii zapanowała psychoza strachu po tym, jak policja ogłosiła, że w hrabstwie Chester uciekł z więzienia brutalny zabójca - być może seryjny. 34-letni Brazylijczyk Danelo Souza Cavalcante w 2021 roku zamordował swoją byłą partnerkę Deborah Brandao na oczach jej dwójki małych dzieci, dźgając ją nożem 38 razy. Możliwe, że zabił także parę lat wcześniej, w 2017 roku. Zamordowana kobieta miała przed śmiercią zagrozić mu, że zgłosi go na policję, prawdopodobnie w związku z tą sprawą. Zabójstwo sprzed dwóch lat było tak brutalne, że 16 sierpnia tego roku sędzia bez żadnych wątpliwości skazał Cavalcante na dożywocie. A wtedy jemu udało się uciec. Jak pisze Philadelphia Inquirer, przestępca wspiął się on na dach budynku więziennego z jednego z placów do ćwiczeń. Potem pobiegł po dachu i zeskoczył w miejscu, z którego mógł uciec na wolność. Za cztery tygodnie miał zostać przeniesiony do państwowego zakładu karnego.

„Danelo Cavalcante jest uważany za niezwykle niebezpiecznego człowieka”

Po ucieczce Cavalcante został uchwycony przez dwie kamery monitoringu w okolicy Longwood Gardens. Z powodu zagrożenia zamknięto szkoły w regionie. Śledczy wzywają również mieszkańców, aby pozostali w domach i zamykali samochody, a także przejrzeli nagrania z monitoringu pod kątem ewentualnych nagrań przedstawiających zbiegłego Cavalcante. „Danelo Cavalcante jest uważany za niezwykle niebezpiecznego człowieka” – głosi oficjalny komunikat biura prokuratora okręgowego. „Proszę zachować czujność, pomagając w poszukiwaniach. Jeśli zobaczysz tę osobę, nie zbliżaj się do niej. Natychmiast zadzwoń pod numer 911.”

Sonda
Czy znasz kogoś, kto siedzi teraz w więzieniu?

Quiz z wiedzy ogólnej dla mistrzów nauki. Najwięksi inteligenci zdobędą 10/10!

Pytanie 1 z 10
Co jest przed kwadrylionem?
Chcę iść do więzienia, bo tam mnie wyleczą". Szokujące wyznanie
Listen on Spreaker.