Najdroższa modelka świata wyśmiana! Ubrała się w pieluchę

i

Autor: Marechal Aurore/ABACA/Abaca/East News

Modelka przesadziła?

Najdroższa modelka świata wyśmiana! "Ubrała się w pieluchę"

2023-06-28 11:20

Kendall Jenner (27 l.) bezlitośnie wyśmiana za kreację, w której musiała przejść po wybiegu! Najdroższa modelka świata zaprezentowała kreację marki Jacquemus podczas prestiżowego pokazu mody w Pałacu Wersalskim w Paryżu. "To wygląda jak pełna pielucha" - nie owijają w bawełnę fani w mediach społecznościowych. Mają rację, a może nie znają się nic a nic na wielkiej modzie?!

Kendall Jenner wyszła na wybieg w najdroższej pielusze świata? Fani nie zostawili na niej suchej nitki

Kendall Jenner (27 l.) znowu wywołała sensację swoją kreacją! Najdroższa modelka świata już nie raz udowodniła, że nie dla niej klasyka i grzeczne stroje. Ostatnio raz po raz zakładała na imprezy prześwitujące suknie pokazujące goły biust lub nagie pośladki. A teraz pokazała się w... najdroższej pielusze świata? Sensacyjne sceny rozegrały się w samym Pałacu Wersalskim we Francji, gdzie zorganizowano pokaz marki Jacquemus. Na widowni zasiadły takie sławy, jak Victoria Beckham z mężem Davidem Beckhamem czy Emily Ratajkowski oraz Eva Longoria. Jedną z modelek prezentujących stroje była Kendall Jenner. Gdy wyszła na wybieg, wszyscy oniemieli! Modelka ubrana była w wielki biały pakunek przypominający... no właśnie, co? "To wygląda jak pełna pielucha" - nie owijają w bawełnę fani w mediach społecznościowych. Inni porównują suknię Kendall do czepka basenowego lub gumki do włosów.

Kim jest Kendall Jenner? Ile zarabia? Z kim się spotyka?

Kendall Jenner od paru lat jest najdroższą modelką świata. Członkini rodu Kardashanów zarabia około 40 milionów dolarów rocznie i raz po raz pojawia się w nowych kampaniach reklamowych. Równie wiele mówi się o życiu miłosnym najlepiej opłacanej modelki na świecie. Parę miesięcy temu mówiło się o tym, że Kendall Jenner nadal spotyka się z koszykarzem Devinem Bookerem. Ale niedawno gwiazda ze sportowców przerzuciła się na raperów. Najnowszym wybrankiem Kendall Jenner jest Bad Bunny.

Sonda
Podoba ci się sukienka Kendall Jenner?

Jaki styl wnętrza najbardziej do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 10
Który salon najchętniej przeniosłabyś/przeniósłbyś do swojego mieszkania?
Basia Olearka stylowa pani dyrektor, która projektuje ubrania
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany