Oto najdroższe piersi świata! Kendall Jenner nie kryła niczego

i

Autor: Backgrid/East News

Każda warta po 20 milionów

Oto najdroższe piersi świata! Kendall Jenner nie kryła niczego

2023-06-15 11:30

Ona znowu to zrobiła! Kendall Jenner (27 l.) jest doprawdy hojna dla swoich wielbicieli. Najdroższa modelka świata postanowiła całkowicie za darmo pokazać całemu światu swoje piersi. Pokazała się w przezroczystej bluzce podczas wyjścia z koleżankami na miasto. Cenniejsze niż diamenty piersi gwiazdy wydostały się na wolność.

Kendall Jenner świeci gołym biustem na ulicy. Najdroższa modelka świata pokazała wdzięki fanom za darmo

Kendall Jenner nie raz udowodniła, że odsłanianie nagich wdzięków to dla niej nic trudnego. Najdroższa modelka świata zarabia rocznie 40 milionów dolarów. I podczas gdy Linda Evangelista mawiała, że za mniej niż 10 tysięcy dolarów nie zamierza nawet wstać z łóżka, Kendall jest znacznie bardziej hojna i nie tylko wstaje, ale i pokazuje gołe wdzięki zupełnie za darmo! Teraz znów to zrobiła. Pojawiła się w całkowicie przezroczystej bluzce podczas wyjścia na miasto w Santa Monica z koleżankami Hailey Bieber i Lori Harvey. Tę samą bluzkę miała na sobie niedawno podczas randki z raperem Bad Bunnym w restauracji Carbone, nowojorskim modnym lokalu popularnym wśród celebrytów.

Kendall Jenner i Bad Bunny są parą! Przyłapani w środku nocy

Kendall Jenner od paru lat jest najdroższą modelką świata. Członkini rodu Kardashanów zarabia około 40 milionów dolarów rocznie i raz po raz pojawia się w nowych kampaniach reklamowych. Równie wiele mówi się o życiu miłosnym najlepiej opłacanej modelki na świecie. Parę miesięcy temu mówiło się o tym, że Kendall Jenner nadal spotyka się z koszykarzem Devinem Bookerem. Ale niedawno gwiazda ze sportowców przerzuciła się na raperów. Najnowszym wybrankiem Kendall Jenner jest Bad Bunny.

Sonda
Kendall Jenner czy Kylie Jenner - która jest seksowniejsza?

QUIZ. Polskie piosenki o miłości! Potrafisz dokończyć każdy tekst?

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst piosenki. "Byłaś serca biciem / Wiosną, zimą, życiem / Marzeń moich echem..."
Foxy eyes - pomaluj się jak Kendall Jenner i Bella Hadid!