Co tam się stało?!

Najdziwniejsza influenserka świata?! Przedawkowała retusz, wygląda jak kosmitka!

2023-08-24 11:12

To już szczyt wszystkiego! Pewna południowokoreańska gwiazdka Instagrama tak przedawkowała retusz, że wygląda niczym istota z innej planety. Internauci komentują i drwią z nieszczęsnej Shashaeile, a jej profil zyskuje kolejne miliony fanów w sieci. Musisz to zobaczyć! Czy da się jeszcze bardziej wyretuszować swoje zdjęcia na Instagramie, niż zrobiła to ta gwiazdka?

Influenserka z Korei Południowej mocno przesadziła z retuszem zdjęć. Komiczne efekty robią furorę w internecie

Instagramowa rzeczywistość raz po raz bywa obiektem drwin i ataków. Wielu użytkownikom tej platformy społecznościowej, w szczególności sławnym ludziom, zarzuca się fałszowanie realiów. Zwłaszcza własnego wyglądu. Komputerowe filtry sprawiają, że nawet z bardzo przeciętnej osoby można zrobić wirtualną miss i wielu nie omieszka z tego korzystać - zwłaszcza, że nielicznym szczęśliwcom udaje się zarabiać krocie na Instagramowej karierze i wiążących się z nią reklamach. Gwiazdy w średnim wieku wyglądające na swoich zdjęciach jak nastolatki nikogo już nie dziwią. Ale ta południowokoreańska celebrytka naprawdę pobiła wszelkie rekordy! Takiego przedawkowania retuszu świat dotąd nie widział.

Shashaeile z Korei Południowej zagina czasoprzestrzeń! Wszystko po to, by sprzedać kostiumy kąpielowe

Niejaka Shashaeile, sprzedająca przez Instagrama buty i kostiumy kąpielowe, poszła na całość! Tak przesadziła z retuszowaniem zdjęć, że wygląda na nich nie jak miss, ale jak istota z innej planety. Na planecie tej żyją istoty z maleńkimi główkami, szerokimi barami, talią osy i ogromnym biustem. Internauci komentują i drwią z nieszczęsnej Shashaeile, a jej profil zyskuje kolejne miliony fanów w sieci. "Ona zagina czasoprzestrzeń, co za królowa!" - brzmi jeden z komentarzy pod postami wyretuszowanej Koreanki. "Co za piękność!" - ruszają na odsiecz jej najwierniejsi fani. A ona niczym się nie przejmuje i dalej wesoło zagina czasoprzestrzeń!

Sonda
Retuszujesz swoje zdjęcia?

QUIZ. Stare hity polskiego internetu! Przed laty śmieszyły do łez. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Co obiecywał w klipie wyborczym Krzysztof Kononowicz?
Polacy o polskich gwiazdach i influencerach #EwelinaPyta