Co za skwar!

Najseksowniejsza pogodynka świata przepowiada! Końcówka lata będzie gorąca

2023-08-22 14:02

Z taką pogodynką nie musimy martwić się o pogodę w sierpniu! Gorąca Yanet Garcia (32 l.) sprawia, że topnieją wszelkie śniegi, a kałuże wysychają w ciągu sekund. Rodowita Meksykanka, na co dzień mieszkająca w Nowym Jorku, nie ma nawet cienia wątpliwości, że końcówka wakacji 2023 będzie naprawdę gorąca!

Najseksowniejsza pogodynka świata ma wspaniałą prognozę pogody na sierpień 2023. Nie musimy martwić się deszczem, będzie naprawdę gorąco

Jaka pogoda czeka nas w drugiej połowie sierpnia podczas wakacji 2023? To pytanie spędza sen z powiek ostatnim urlopowiczom. Niedawne burze i ulewy sprawiły, że niejeden martwi się o los swoich wakacji. Ale teraz cały świat może nareszcie odetchnąć z ulgą! Bo z taką pogodynką, jak gorąca Yanet Garcia (32 l.), nie musimy martwić się o pogodę. Rodowita Meksykanka, na co dzień mieszkająca w Nowym Jorku, nie ma nawet cienia wątpliwości, że końcówka wakacji 2023 będzie naprawdę gorąca! Swoje naukowe przewidywania wyraziła, prezentując się w stroju idealnym na najbliższe dni. Okrzyknięta najseksowniejszą pogodynką świata pracownica telewizji wskoczyła w bardzo skąpe, żółte bikini i beztrosko popija drinka w samym sercu Nowego Jorku.

Yanet Garcia to najseksowniejsza pogodynka na świecie. Jak zyskała sławę?

Oczywiście najseksowniejsza pogodynka świata pokazała te wiekopomne chwile 15 milionom swoich fanów na Instagramie. "Jak mija wam niedziela?" - zapytała niewinnie Yanet Garcia, a wszystkim początkowo aż dech zaparło z wrażenia. Po pierwszym szoku i niedowierzaniu posypały się jednak komentarze. „Jesteś piękna!”, „Chciałbym, żebyś została matką moich dzieci”, „Chcę tę żółtą syrenę!” - zachwycają się fani Yanet. Kim jest ta piękność? Dziś pogodynka, wcześniej meksykańska modelka, aktorka i influenserka sławę zdobyła między innymi dzięki temu, że pojawiła się na okładce pierwszego numeru meksykańskiej edycji magazynu Penthouse.

Sonda
Wolisz deszcz czy upał?
Hity Lata 2023 - te piosenki będą królować w te wakacje!