Nastolatek spadł z dachu i zginął. Ktoś to nagrał! [WIDEO]

2016-09-22 16:48
spadł z dachu, bo chciał selfie
Autor: Youtube.com

19-letni Rosjanin spędził kilka minut zwisając z budynku, na którego dachu prawdopodobnie próbował zrobić sobie selfie chwilę wcześniej. Momenty jego dramatycznej walki zarejestrował naoczny świadek całej sytuacji, który wszystko nagrywał na komórkę. Łącznie z chwilą jego śmierci, gdy 19-latek puścił się krawędzi dachu i spadł z wysokości dziewiątego piętra.

Świadkowie zdarzenia nie są pewni co nastolatek robił na dachu budynku. Jedni twierdzą, że chciał zrobić sobie selfie zwisając z budynku, inni, że chciał popełnić samobójstwo, ale w ostatniej chwili zmienił zdanie. Jego przyjaciele twierdzą, że przed wejściem na budynek nastolatek pokłócił się ze swoją dziewczyną. Faktem jest, że 19-latek zwisał, walczył o przetrwanie i tę walkę przegrał. A wszystko zarejestrował naoczny świadek, swoją fatalnej jakości kamerą. Rosjskie media informują, że kilka osób próbowało dostać się na dach, by mu pomóc, ale niestety nie udało im się dotrzeć na czas. Chłopak spadł z wysokości dziewięciu pięter i zginął na miejscu. Zobaczcie przerażające wideo!

Zobacz też: 11-latek powiesił się przez filmik na YouTube! [ZDJĘCIE]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE