Nazwali krowę na cześć Kim Kardashian! Nie zgadniesz dlaczego

2021-05-09 13:15
Nazwali krowę na cześć Kim Kardashian! Nie zgadniesz dlaczego
Autor: PETA

Taki zaszczyt nie spotkał jak dotąd żadnej członkini klanu Kardashianów! Na cześć Kim Kardashian (41 l.) nazwano pewną... krowę. Stworzenie zostało uratowane przez organizację PETA w Indiach przed okrutnym właścicielem i trafiło do ośrodka dla zwierząt. Tak nazwano je Kim Kowdashian - "cow" to po angielsku "krowa". Czym Kim Kardashian zasłużyła sobie na takie wyróżnienie? Czy to jakaś złośliwość? Jak się okazuje, wręcz przeciwnie! Zdaniem działaczy PETA Kim walnie przyczyniła się do dobrostanu krów. Dlaczego?

Krowa nazwana na cześć Kim Kardashian! Ten zaszczyt całkiem niespodziewanie spłynął na amerykańską celebrytkę znaną z wielkiej pupy. Krowa została uratowana przez organizację PETA w Indiach przed okrutnym właścicielem, który bił ją na ulicy i trafiła do ośrodka dla zwierząt. Tam nazwano stworzenie Kim Kowdashian - "cow" to po angielsku "krowa". Czym Kim Kardashian zasłużyła sobie na takie wyróżnienie? Zdaniem działaczy PETA Kim walnie przyczyniła się do dobrostanu krów, ponieważ promowała na swoim Instagramie dietę wegańską, a wszak ma aż 200 milionów obserwatorów.

NIE PRZEGAP: Chińska rakieta już spadła na Ziemię! Wiemy gdzie. Czy są zniszczenia?

Weganie nie jedzą nie tylko mięsa, ale i nabiału, motywując to między innymi okrutnym traktowaniem zwierząt na fermach mlecznych i tym, że gdy przestają być wydajne, koniec końców trafiają do rzeźni tak samo jak krowy hodowane na mięso. O Kim było ostatnio głośno głównie z powodu jej nadchodzącego rozwodu z raperem Kanye Westem. Pozew został złożony trzy miesiące temu, parę czeka batalia o podział majątku wartego 2,7 miliarda dolarów. Kim i Kanye pobrali się w 2014 roku. Mają dwie córki North (8 l.), Chicago (3 l.) i dwóch synów o imionach Psalm (2 l.) i Saint (5 l.).

NIE PRZEGAP: Książę Harry ZNOWU wystąpi u Oprah Winfrey! Będzie mowa o problemach

Mięso ze zwierząt VS mięso z roślin [TEST] | ESKA XD - Fit vlog #21
Zofia Dąbrowska
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze