Niania oskarżona o ciążę z księciem dostanie fortunę! Skandal w rodzinie królewskiej!

2021-09-21 6:30
Brytyjska rodzina królewska
Autor: archiwum se.pl

Brytyjski książę romansował z nianią swoich dzieci, kobieta zaszła z następcą tronu w ciążę i dokonała aborcji. Takie oskarżenia wysuwał wobec Tiggy Legge-Bourke dziennikarz BBC, a potem nastąpił gwałtowny zwrot akcji. Teraz na koncie kobiety pojawi się słona sumka. O co chodzi w najnowszym skandalu w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Będziesz w szoku!

Ta historia zbulwersowała wielu brytyjskich poddanych. Niania pracująca w pałacu została oskarżona o romansowanie z księciem, a nawet o to, że zaszła z nim w ciążę i dokonała aborcji. A potem nastapił gwałtowny zwrot akcji... Chodzi o 56-letnią dziś Tiggy Legge-Bourke, która w latach osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku pracowała dla księcia Karola i księżnej Diany, opiekując się ich dziećmi - dorosłymi dziś księciem Williamem i księciem Harrym. Martin Bashir, dziennikarz BBC, postanowił wykorzystać postać atrakcyjnej opiekunki, by zyskać zaufanie zazdrosnej o męża księżnej Diany i namówić ją na skandalizujący osobisty wywiad w programie "Panorama". Pokazał Dianie rzekome dokumenty potwierdzające dokonanie aborcji przez Tiggy. Ostatecznie Diana zdecydowała się na wywiad. Potem wyszły na jaw nowe fakty.

NIE PRZEGAP: Księżna Kate w czwartej CIĄŻY?! Tajemnicze zniknięcie w pałacu

NIE PRZEGAP: Strzelanina w szkole, młodzież skacze z okien, są ofiary!

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?

Okazało się, że dokumenty zostały spreparowane, a Dianę okłamano. BBC tłumaczyło się zawile, a Bashor zapewniał, że cały wywiad tak czy inaczej odbył się z całkowitą aprobatą Diany i pod jej dyktando. Ale królewska niania nie zamierzała puścić tego BBC płazem. Według "Daily Telegraph" sprawa zakończyła się potajemną ugodą i BBC zamierza wypłacić byłej niani równowartość około pół miliona złotych odszkodowania za straty moralne. Co ciekawe, Tiggy Legge-Bourke, dziś Tiggy Pettifer, pozostaje w dobrych relacjach z Harrym i Williamem.

NIE PRZEGAP: Sensacja podczas gali Emmy! Chodzi o brytyjską rodzinę królewską

NIE PRZEGAP: Sławna podróżniczka nie żyje! Znaleziono ciało, jej partner zniknął

Meghan Markle o RASIZMIE w rodzinie królewskiej. Wywiad u Oprah Winfrey
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE