Sławna podróżniczka nie żyje! Znaleziono ciało, jej partner zniknął

2021-09-20 7:00

Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia! Nie żyje sławna blogerka, która zaginęła podczas podróży ze swoim partnerem po Stanach Zjednoczonych. Śmierć Gabby Petito (+22 l.) owiana jest tajemnicą. Jej partner nie chce nic powiedzieć na ten temat, wynajął adwokata i zniknął. Czy to on jest winien? Kim była Gabby Petito?

Gabby Petito niestety nie żyje! Na razie to jeszcze nie oficjalne informacje, jednak wszystko wskazuje na to, że to właśnie ciało 22-letniej amerykańskiej blogerki zostało znalezione po tygodniu poszukiwań. Zwłoki kobiety, która najprawdopodobniej była właśnie zaginioną Gabby Petito znaleziono w Parku Narodowym Grand Teton w stanie Wyoming. Ciało odpowiada rysopisowi podróżniczki i blogerki. Poinformował o tym w niedzielę na konferencji prasowej w Denver przedstawiciel FBI. "Pełna identyfikacja kryminalistyczna nie została zakończona, więc nie możemy jeszcze na 100 procent potwierdzić, że jest to ciało Gabby" - dodał.

QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Książę zakochał się w niej, gdy zobaczył ją na wybiegu w prześwitującej sukience. Kate czy Meghan?

Dlaczego Gabby Petito zginęła? Wiadomo, że ciało znaleziono na terenie kempingu. Kim była Gabby Petito i jak zginęła? Gabby Petito wraz ze swoim partnerem Brianem Laundrie (23 l.) w lipcu wyruszyli w podróż kamperem po USA. Swoje przygody pokazywali na kanale Youtube "Nomadic Statik". 25 sierpnia Gabby ostatni raz się z rodziną. 1 września Brian Laundrie przyjechał sam do domu swojej znajomej na Florydzie i nie chciał nic powiedzieć o tym, co stało się z Gabby. Potem znikął. 11 września ruszyły poszukiwania kobiety. Niestety, wszystko wskazuje na to, że zakończyły się one tragicznie.

NIE PRZEGAP: QUIZ. Księżna Kate czy księżna Meghan? 10 pytań tylko dla ekspertów!

NIE PRZEGAP: Znana polska blogerka przegrała walkę z COVID-19! Ostatni wpis chwyta za serce

Gry jak serialowe tasiemce | ESKA XD - Blogier #19
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE