znicz

i

Autor: pixabay

Znana polska blogerka przegrała walkę z COVID-19! Ostatni wpis chwyta za serce

2021-04-01 17:56

Trzecia fala koronawirusa zalała Polskę. Coraz więcej naszych znajomych i przyjaciół musi toczyć walkę z tą podstępną chorobą. COVID-19 nie wybiera i atakuje również osoby z pierwszych stron gazet, artystów czy dziennikarzy. Walkę z koronawirusem toczy choćby znany publicysta Piotr Semka. Właśnie dziś media obiegła kolejna tragiczna wiadomość. Na COVID-19 zmarła znana blogerka i dziennikarka Iwona L. Konieczna. Konieczna relacjonowała w mediach społecznościowych swoją walkę z chorobą. Ostatni wpis na Twitterze chwyta za serce.

Znana blogerka przegrała walkę z koronawirusem

Iwona Liliana Konieczna to pisarka, dziennikarka i blogerka, która w sieci znana była z prowadzenia na Twitterze konta "Murzyńskość". 20 marca Konieczna trafiła do szpitala z powodu koronawirusa, o czym poinformowała na swoim koncie. Była wtedy pełna nadziei na to, że pokona chorobę.

- Jestem w szpitalu. Proszę o modlitewne wsparcie dla mojej rodziny i dla mnie. Zadziałał system #Pulsocare. Dziękuję. Wszystko skończy się dobrze. Nie spałam całą noc i wciąż nie mogę, więc prędko tu nie przyjdę. Proszę nie martwić się. Jak odeśpię to wrócę - pisała.

Przez kolejne dni blogerka relacjonowała na Twitterze swoją walkę z koronawirusem.

- a w nocy, jak się zadziało, zleciało się pięć (!) aniołów w białych kombinezonach z Tyveku, otoczyło moje łóżeczko, i długo wachlowało skrzydłami do snu... #szpital_Radom #covidiada Muszę iść spać. Potem się odezwę, jest dobrze, kocham Was - pisała po jednej z trudnych nocy spędzonych w szpitalu.

Ostatni wpis na Twitterze

Ostatni wpis Konieczna dodała 22 marca. Dołączyła do niego nagranie.

- Muzyka moich płuc. Ciekawe czy słychać. Się Bogu dziękuję. Się żyje. Się trwa. #covidiada - relacjonowała dziennikarka.

Dziś niestety przegrała walkę z koronawirusem i zmarła.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE