Aligator

i

Autor: Andre Seale/SplasdownDirect/Rex Features

Nie do wiary! Rowerzysta zaatakowany przez ALIGATORZYCĘ. Jak to się stało?

2021-07-21 10:00

Tego jeszcze nie było! Rowerzysta został zaatakowany przez dorodną samicę aligatora. Do tego szokujacego zdarzenia doszło na amerykańskiej Florydzie. Robert Bassett (74 l.) z Palm City jechał na rowerze przez dobrze znany sobie dobrze Halpatiokee Regional Park, gdy nagle doszło do niewiarygodnego ataku. 74-latek przeżył atak aligatorzycy i wydostał się z jej paszczy, jednak został dość poważnie ranny. Jak doszło do ataku aligatora na rowerzystę? Czy aligator nadal może zaatakować, czy też został schwytany? Przeczytaj tę niewiarygodną opowieść!

Kto by pomyślał, że przejażdżka na rowerze może wiązać się z ryzykiem pożarcia przez aligatora? Niestety, na Florydzie nie jest to wcale nieprawdopodobne. Robert Bassett (74 l.) z Palm City jechał na rowerze przez dobrze znany sobie dobrze Halpatiokee Regional Park, gdy nagle poślizgnął się na drewnianym mostku i wywrócił się. W dodatku tak niefortunnie, że przeturlał się przez wał i wpadł w płytką wodę. A tam czaiła się bardzo poirytowana aligatorzyca! Mężczyzna miał szczęście - chociaż gad zaatakował, 74-latek zdołał uciec z jego paszczy. Jednak został dość poważnie ranny. Co mu się stało?

NIE PRZEGAP: Szok! TORNADO z komarów. Inwazja jakiej jeszcze nie było, przerażające wideo

NIE PRZEGAP: Najbogatszy człowiek świata żeni się?! Kim jest wybranka Jeffa Bezosa?

Rowerzysta odniósł obrażenia klatki piersiowej i uda. Przy pomocy świadków przerażającego wypadku trafił w bezpieczne miejsce, a potem został przetransportownay do szpitala Lawnwood Regional Medical Center & Heart Institute w Fort Pierce. Aligatora udało się wytropić i odłowić. Okazało się, że samica ma aż 2,5 metra długości! Nie została zabita, a przewieziona do ośrodka zajmującego się rozmnażaniem aligatorów. Naukowcy ostrzegają, że o tej porze roku aligatory przechodzą przez okres godowy, co czyni je bardziej agresywnymi.

NIE PRZEGAP: Książę napisze książkę! Sprzedał prawdę o rodzinie królewskiej za 20 milionów

QUIZ. Czy znasz stare polskie reklamy? Masz małe szanse na 10/10!

Pytanie 1 z 10
Jaki produkt reklamowano "z pewną taką nieśmiałością"?
Sejm zmienia się w fortecę. Brakuje tylko fosy z aligatorami. Komentarz Adama Federa [WIDEO].
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE