Lauren Sanchez

i

Autor: face to face aktuell/Reporter

Najbogatszy człowiek świata żeni się?! Kim jest wybranka Jeffa Bezosa?

2021-07-21 8:00

Jeff Bezos (57 l.) już niebawem stanie na ślubnym kobiercu?! Wczoraj oczy całego świata były zwrócone na port kosmiczny w zachodnim Teksasie, skąd wystartowała rakieta z najbogatszym człowiekiem świata na pokładzie. Kiedy Jeff Bezos szczęśliwie wrócił na Ziemię, powitała go między innymi jego słynna kochanka. Uwagę internautów natychmiast przykuł pewien szczegół. Wszystkich zelektryzowało to nawet bardziej niż kosmiczny lot najbogatszego człowieka świata! Czy już niebawem wart 206 miliardów dolarów Bezos ożeni się po raz kolejny? Wydaje się to być oczywiste!

Wczoraj świat z zapartym tchem śledził potrójnie rekordowy lot Jeffa Bezosa w kosmos. Przypomnijmy - najbogatszy człowiek świata we wtorek osiągnął granicę kosmosu w rakiecie New Shepard należącej do jego firmy Blue Origin. Na pokładzie poza Jeffem Bezosem znaleźli się jego brat Mark oraz najmłodszy astronauta w historii, 18-latek i najstarsza astronautka, 82-letnia Wally Funk. Wszyscy pozostawali około 4 minut w stanie nieważkości, po czym rakieta szczęśliwie powróciła na Ziemię. Tam Jeffa Bezosa powitali szczęśliwi członkowie jego rodziny - matka, dzieci oraz ktoś, kto skradł cały show! Słynna kochanka najbogatszego człowieka świata wywołała lawinę plotek o rychłym ślubie wszech czasów... Dlaczego?

NIE PRZEGAP: Książę napisze książkę! Sprzedał prawdę o rodzinie królewskiej za 20 milionów

Otóż 51-letnia Lauren Sanchez, z którą od kilku lat spotyka się Jeff Bezos pokazała się z ogromnym diamentowym pierścieniem w kształcie serca na palcu, na który wkłada się pierścionki zaręczynowe. Czy już niebawem wart 206 miliardów dolarów Bezos ożeni się po raz kolejny? Lauren Sanchez, prezenterka telewizyjna Fox, producentka filmowa i pilotka oraz Jeff Bezos zaczęli spotykać się w atmosferze skandalu, kiedy założyciel Amazon był jeszcze żonaty z MacKenzie Bezos. Plotki mówią o tym, iż Lauren Sanchez i Bezos poznali się jeszcze w 2018, a może nawet 2016 roku. W 2018 roku Jeff Bezos i macKenzie Bezos ogłosili separację, a kiedy rozwiedli się, KacKenzie na krótko została najbogatszą kobietą świata dzięki podziałowi majątku. Nie przeszkodziło to Bezosowi zarobić kolejnych kilkudziesięciu miliardów dolarów i wskoczyć na pierwsze miejsce listy najbogatszych ludzi świata.

NIE PRZEGAP: Asteroida mknie w stronę ziemi! Jest wielka jak Pałac Kultury

QUIZ. Zagadka w kolorowych kropkach. Co druga osoba nie wie, jaka liczba się tu kryje

Pytanie 1 z 10
Jaka liczba jest tu ukryta?
1: Jaka liczba jest tu ukryta?
Elon Musk najbogatszym człowiekiem świata. Co sam mówi o swoich sukcesach i biznesie?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE