Nie żyje 16-letnia piękność. Brała udział w głośnym show. Jej mina stała się memem

2022-05-04 8:00
Nie żyje Kailia Posey
Autor: TLC/Facebook 16-latka jako dziecko występowała w show "Mała piękność"

Zmarła Kailia Posey, która była znana z reality show "Mała piękność" ("Toddlers and Tiaras"). Nastolatka zginęła straszną śmiercią. Program, w którym występowała nadawany był w latach 2009-2013. Siedem sezonów można było oglądać m.in. w telewizji TLC. Pokazywano w nim świat małych miss. Kilkuletnie dziewczynki nie tylko przebierały się w sukienki i malowały usta i paznokcie. Poddawano je licznym zabiegom pielęgnacyjnym, farbowano włosy, a nawet używano botoksu.

Kailia Posey była gwiazdą programu. Zdjęcie z jej miną stało się viralem i szybko przerabiano, go na różnego rodzaju memy i gify. Nastolatka swoją przyszłość wiązała z modelingiem. Była początkującą modelką i brała udział w różnych konkursach piękności. Planowała wystartować Miss Washington Teen USA. O jej niespodziewanej śmierci poinformowała matka za pośrednictwem mediów społecznościowych. - Brak mam słów. Zniknęła piękna dziewczynka. Proszę o uszanowanie naszej prywatności, gdy opłakujemy utratę Kailii. Moje dziecko na zawsze - napisała Marcy Posey Gatterman.

Już wiadomo, co było przyczyną śmierci 16-latki. Kailia Posey popełniła samobójstwo! - Chociaż była odnoszącą sukcesy nastolatką ze świetlaną przyszłością, niestety w pewnym momencie zdecydowała o zakończeniu swojego życia na Ziemi - podał portal tmz.com.

Gdzie szukać pomocy?

Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji, przeżywasz kryzys, masz myśli samobójcze - zwróć się do dyżurujących psychologów i specjalistów. Gdzie możesz szukać pomocy?

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka: 800 121 212Wsparcie dla osób po stracie bliskich - będących w żałobie: 800 108 108Tumbo Pomaga - pomoc dzieciom i młodzieży w żałobie: 800 111 123pokonackryzys.plW sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia, koniecznie zadzwoń na numer alarmowy 112.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE